Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kifutok az időmből, 28 vagyok...

Kifutok az időmből, 28 vagyok lány, szeretnék egy megbízható férfit magam mellé?

Figyelt kérdés

Nem kell sok.


- Átlagos kinézet is jó, ha +- is jó


- Nem kell sok pénz, de legyen egzisztencia ha gyerek lesz


- Nem muszáj diploma meg PhD


- Szeretném én meghívni saját pénzből egy fagyira


- Gyerekeket szeretnék, hűséges leszek


28/L



jún. 29. 15:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
Mennyire nincs önbecsülése egy pasinak aki egy ilyen kérdésre privátot ír?
jún. 30. 19:19
 32/44 anonim válasza:
31. Azért, mert most így gondolkozik a lány, még lehet normális, jó társ, nem? Ez a "kifutok az időből" dolog kb. mindenkinek ott van a gondolataiban, aki elmúlt x éves, csak legfeljebb nem mondja ki. A kérdés alapján nem ítélném el a kérdezőt, úgyis kiderül róla több minden az ismerkedés során.
jún. 30. 21:58
 33/44 anonim válasza:
Kerdezo, jobban jarsz ha elmesz a ge cibankba ha gyereket akarsz
tegnapelőtt 06:07
 34/44 anonim válasza:
33 vagyok engem érdekelne a dolog :)
tegnapelőtt 07:26
 35/44 anonim válasza:
31. Szerintem meg nincs semmi bántó abban, amit a kérdező kiírt, amiért az én önbecsülésem sérülne. Egy próbát megér, nem? Ha redflages, az úgyis kiderül (már ha visszaír egyáltalán...) Nagyon sok ember gondolja, érzi ugyenezt csak nem mondja ki.
tegnapelőtt 08:31
 36/44 anonim válasza:
#35: De ahogy látom, senkinek sem válaszolt, és el is tűnt. Akkor így hogy akar ismerkedni? Pedig még csak a kisujját sem kellene kinyújtania, valószínűleg elég sok jelentkezőből tudna itt is válogatni.
tegnapelőtt 09:12
 37/44 anonim válasza:
Két lehetőség maradt. Vagy troll kérdés vagy valakivel már elstartolt Messengeren...stb
tegnapelőtt 09:19
 38/44 anonim válasza:
Hát nem tudom, de nem úgy néz ki, hogy nagyon aktív lett volna a kérdés kiírása óta. Azért aki komolyan gondolja, az csak ideböffentett volna egy-két sort, hogy már nem kér több privátot, mert valakivel elindult valami stb.
tegnapelőtt 09:22
 39/44 anonim válasza:
Szerintem az első jöttmenttel átment messengerre.
tegnapelőtt 12:17
 40/44 anonim válasza:

Jó!


33/F

tegnap 07:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!