Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kifutok az időmből, 28 vagyok...

Kifutok az időmből, 28 vagyok lány, szeretnék egy megbízható férfit magam mellé?

Figyelt kérdés

Nem kell sok.


- Átlagos kinézet is jó, ha +- is jó


- Nem kell sok pénz, de legyen egzisztencia ha gyerek lesz


- Nem muszáj diploma meg PhD


- Szeretném én meghívni saját pénzből egy fagyira


- Gyerekeket szeretnék, hűséges leszek


28/L



jún. 29. 15:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:

"Átlagos kinézet is jó" - kérdés, hogy neked hol kezdődik az átlagos férfi. Tapasztalataim szerint a nők nagy részénél valahol ott, hogy jön az izmos, szőke herceg fehér lovon, a felső határ meg a csillagos ég.


"Nem kell sok pénz, de legyen egzisztencia ha gyerek lesz" - És neked mi a nem sok? Te mit tennél bele a közös egzisztenciába?


"Nem muszáj diploma meg PhD" - Szóval akkor Kőműves Józsi is jó lesz?


És persze az egyik legfontosabb kérdés: mennyire vagy zárkózott/frigid?

jún. 29. 17:23
 12/44 anonim válasza:
Vallalj magadban, az a biztos
jún. 29. 18:23
 13/44 anonim válasza:
No de hová tűnt a kérdező?
jún. 29. 18:39
 14/44 anonim válasza:
Nincs már ideje a felesleges írkálásra
jún. 29. 18:41
 15/44 anonim válasza:
#14: Gondolom, azért a jelentkezők között is kőkeményen válogatni fog, aztán majd azzal áll elő, hogy sehol egy normális férfi.
jún. 29. 18:45
 16/44 anonim válasza:
Azt mondja beéri az átlagosakkal, nekem már ez is gáz, szeretek tetszeni a lányoknak
jún. 29. 19:02
 17/44 anonim válasza:
Elég megalázó lenne ha a csajom akivel együtt vagyok átlag alattinak tartana
jún. 29. 19:07
 18/44 anonim válasza:
Válaszolj. Nehogy kifuss az időből :D
jún. 29. 19:56
 19/44 anonim válasza:

28 évesen lánynak tartja magát a kérdező, az eléggé beszédes. 28 évestől már azt várnám el, nagybetűs Nő legyen. De én kicsit idősebb korosztályból vagyok, így másképp látom a világot.

Abban egyetértek, aki rágörcsöl a párkeresésre, egyből megtervezi a közös jövőt, beleértve a családalapítást az elriassza a potenciális jelölteket. Hiszen, hol van a kölcsönös vonzalom, a romantika, a szerelem? Ez így inkább egy szerződési viszony. "Szülök neked gyermeket, ha képes vagy eltartani minket."

jún. 29. 22:17
 20/44 anonim válasza:
Hány évest keresel minimum, maximum?
jún. 29. 22:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!