Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik a következő karakterű/...

Kedves Vezető kérdése:

Létezik a következő karakterű/kategóriájú Nő ma még ? Hol lehet ilyet találni ?

Figyelt kérdés

-Nem érdekli a pénz (az élethez szükséges dolgokon kívül, meg némi női cuccok, ruhák, smink, stb)

-Szép

-Szeret főzni, házias

-Olvasni, Írni, Fotózni, egyéb kreatív dolgokat is szeret

-Kedves

-Inkább Introvertált



jún. 28. 12:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Mostanában ritkábban fotózom, de amúgy, az enyhén szürreális tónusú képek a világom. Szinte mindent amiben meglátok valamit, a fény-kép' vonó azért általánosságban jelen van a képeim-ben, sokszor fekete fehér, de színesben is utazom.

A kedvenc képem (mert amúgy nem nagyon értékelem nagyra a képeimet, de ez pl kiállításig jutott) egy romos épület szemetes, vizes környezetében lévő kóbor kutya.

Ezért a képért konkrétan egy hónapot gyalogoltam, és meglett, eléggé Sztalker-es lett :).

De fotóztam pl karácsonyi vásárt is, ami kicsit cyberpunk-os an fény játékos lett, ahogy az esernyővel mászkálnak az emberek, este, és mindenhonnan visszacsillannak a különböző neonfények.

De a galambok is rendszeresen pózolnak nekem :)

Egyszerűen csak meglátom a kész képet, és igyekszem elkapni.

Persze ez idő, rá kell hangolódni, de nagyon jó élmény tud lenni, ha pengén sikerül az amit meglátok.

Általában kerülöm a normális, pl portré fotókat, amikben nincs sok kihívás. Habár menet közben leraktam egy hivatásos fotós sulit is, most jelenleg nem tudok csak annak élni. De azért időnként befigyel egy egy kép..

jún. 29. 08:39
 32/32 anonim válasza:

Klassz hobbid van.

Hobbi és érdeklődésből, lista alapján nem tudnék szerelmes lenni vagy vonzódni.

jún. 30. 06:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!