Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik a következő karakterű/...

Kedves Vezető kérdése:

Létezik a következő karakterű/kategóriájú Nő ma még ? Hol lehet ilyet találni ?

Figyelt kérdés

-Nem érdekli a pénz (az élethez szükséges dolgokon kívül, meg némi női cuccok, ruhák, smink, stb)

-Szép

-Szeret főzni, házias

-Olvasni, Írni, Fotózni, egyéb kreatív dolgokat is szeret

-Kedves

-Inkább Introvertált



jún. 28. 12:26
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

18-as, te hol élsz, ahol minden nő szép és mindenki házias? :D Csak a munkahelyemen csomó nő nem főz. Nem. A gyerek miatt vagy anélkül sem. :D

És nem, nagyon nem kedves csomó nő. De ebbe a varázsdimenzióba tökre elmennék. :D

jún. 28. 18:48
 22/32 anonim válasza:

12-es, kérdező,

Hát, nem tudom. Két introvertált meg csak ül kukán. Ezt pont úgy tudom elképzelni. :D Szerintem azért valakinek fel kell vállalni, hogy egy kis "életet" csepegtet a kapcsolatba és beindítja valahogy. Amúgy meg miért jó az, ha nincsenek barátaid? :D

jún. 28. 18:50
 23/32 anonim válasza:

Én párom sem kedves sokszor, de olyankor legalább tüzesen néz és halálra lehet idegesíteni azzal hogy megcsókolnám :D


Ha nem házias az sem baj, szörnyű mennyi időt lehet eltölteni a konyhában, bevásárlás dettó.

jún. 28. 18:51
 24/32 anonim válasza:

22

Nem egészen, két introvertált ha egyszer egymásra talál, akkor simán lehet, hogy órákig csak beszélgetnek, vagy ilyesmi. Az egymásra találás viszont valóban elég kérdéses sajnos.

Amúgy nem azt mondom, hogy nem tud egy introvertált és egy extrovertált meglenni egymással, hanem azt, hogy ha túlságosan az extrém szélén vannak a skálának, akkor hosszútávon csak széthúzni fognak

jún. 28. 19:19
 25/32 anonim válasza:
Manapság sokan introvertáltnak mondják magukat miközben nem azok. Mindenféle kommunikációképtelen, komplexusos, szorongó vagy antiszociális figura is, és ebből mostanra gyakran félreértés is van. De a valódi introvertált nem ilyen. Ő tud sőt szerethet is beszélni, csak annyi a különbség hogy a felesleges nyüzsgés ellen van, mivel az egy idő után túlsimulálja, és nyugalomra meg önidőre van szüksége. Szóval alapvetően az önidő tölti. Ez két introvertáltnál tök jól működhet, egyrészt kevésbé nyüzsgős programokra akarnak majd menni, másrészt nem lesz félreértés vagy sértődés ha a másik menetrendszerűen magában szeretne lenni. Sőt, ezt így egyszerre élhetik ki.
jún. 28. 19:26
 26/32 anonim válasza:
Nagyon rafkós vagy
jún. 28. 19:31
 27/32 A kérdező kommentje:

20:

39 :)

jún. 28. 20:05
 28/32 A kérdező kommentje:

22, nem vagyok kuka, mindig megkapom hogy miért nem járok szinte sehova, mert jó velem beszélgetni, jó társaság vagyok, eléggé jó intellektussal :)

Megválogatom kikkel találkozom, kinek nyílok meg, de akinek megnyílok, annak nem igazán vagyok kuka/1 dimenziós.

De viszont nem szeretem a sok embert, a nyüzsgést, két introvertált nem kukán ül, hanem még nevetnek is az extrovertált-okon sokszor, a világon, lehetnek közös, elmélyülős témáink, és megtudjuk nevettetni egymást. Felszabadulunk, hogy végre, egy olyan, mint Én. :) Én max 2 emberrel nagyon jól elvagyok, de leginkább egyedül, vagy egy társsal, ahol hasonlóan filozofikus, elmélyülős alkat a hölgy.

Introvertált nem =depressziós

Még a 20 as éveimben ittam, kicsit ciccoztam is, hogy többet legyek emberek között, ment is, de az nem Én voltam, és nagyon rosszul választottam sokszor.

Így 40 felé már inkább vagyok egyedül ha épp nincs senki, amúgy most lett vége egy hosszabb , bonyolult kapcsolatoknak.

Csak érdeklődtem, mert itt is vagyok, elég aktívan :)

jún. 28. 20:19
 29/32 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám!
jún. 28. 20:31
 30/32 anonim válasza:
Miket fotózol?
jún. 29. 07:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!