Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik a következő karakterű/...

Kedves Vezető kérdése:

Létezik a következő karakterű/kategóriájú Nő ma még ? Hol lehet ilyet találni ?

Figyelt kérdés

-Nem érdekli a pénz (az élethez szükséges dolgokon kívül, meg némi női cuccok, ruhák, smink, stb)

-Szép

-Szeret főzni, házias

-Olvasni, Írni, Fotózni, egyéb kreatív dolgokat is szeret

-Kedves

-Inkább Introvertált



jún. 28. 12:26
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Ha minden egyben kell, akkor inkább keresd a mesékben.
jún. 28. 12:44
 2/32 anonim válasza:
Azon kívül, hogy nem tartom magam kedvesnek vagy túl szépnek, a többi igaz rám. Viszont férjnél vagyok.
jún. 28. 12:48
 3/32 anonim válasza:
Ez valami Disney hercegnő lehet szerintem. :D
jún. 28. 12:49
 4/32 anonim válasza:
Ha te egy nem anyagias férfi vagy, aki vonzó és házas, szeret kreatív hobbikkal foglalkozni, valamint egyszerre kedves és inkább introvertált, akkor nem lesz olyan nehéz dolgod találni ilyen nőt.
jún. 28. 12:49
 5/32 anonim válasza:
* házias, nem házas
jún. 28. 12:49
 6/32 anonim válasza:
A többségük komoly kapcsolatban, esetleg házasságban. Ez a nők legértékesebb és ritka rétege, ha normális a férfi is akkor tudja nagyon jól. Tehát meg is fogja becsülni őket, igaz ők se állnak össze bárkivel. Ráadásul ők nem fognak balhékat se generálni, vagy mohóságból elcsábulni, szóval sokszor akár az első néhány barátjukkal fognak összeházasodni is, a huszas éveik elején.
jún. 28. 12:58
 7/32 anonim válasza:
Kicsit gondolkodtam. Hogy ez a 6 pont mind meglegyen, ez tényleg inkább csak a mesékben. De mondjuk ha már tetszés szerint 3-4 megvan ebből, na rájuk is hatalmas az igény, és lásd a 6-os válaszom.
jún. 28. 13:01
 8/32 anonim válasza:

Ebből az első öt igaz rám.

23L

jún. 28. 13:12
 9/32 A kérdező kommentje:

4, pont hogy nehéz.

Írok, fotózok, volt pár kiállításom is, érdekel sok minden, de mivel eléggé introvertált vagyok, nehézség egy ilyesmi nőt találni, a szépséget átlagos szépségre értettem, mondhatni természetesen szép-re.

Akikkel mostanában ismerkedtem igen hamar kiderült hogy igazából extrovertált, és nem sok minden érdekli amiket az elején állított, hamar előjött hogy ez kéne, az kéne, vigyem ide, vigyem oda.

Szóval nem egy szórakoztató csatorna vagyok. Viszont jó társaság vagyok, vicces, széles látókörű.. egy darabig ez elég, mert a külsőmhöz, az életvitelemhez mindig valami extrovertált-karaktert képzelnek.

jún. 28. 13:16
 10/32 anonim válasza:
De miért baj, ha extrovertált amúgy? :D Csak mert attól még lehet kedves meg aranyos.
jún. 28. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!