Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik a következő karakterű/...

Kedves Vezető kérdése:

Létezik a következő karakterű/kategóriájú Nő ma még ? Hol lehet ilyet találni ?

Figyelt kérdés

-Nem érdekli a pénz (az élethez szükséges dolgokon kívül, meg némi női cuccok, ruhák, smink, stb)

-Szép

-Szeret főzni, házias

-Olvasni, Írni, Fotózni, egyéb kreatív dolgokat is szeret

-Kedves

-Inkább Introvertált



jún. 28. 12:26
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Létezik. Szerénység nélkül jómagam is. De foglalt.
jún. 28. 14:37
 12/32 anonim válasza:

10

Egy nagyon introvertált nehezen van meg egy extrovertálttal, mert az folyton hív még haverokat, csoportos progit akar, menni mindenféle helyekre, ahol jó sokan vannak. Míg az introvertált inkább kettesben lenne.

jún. 28. 14:39
 13/32 A kérdező kommentje:
12. Tűpontos. :)
jún. 28. 14:47
 14/32 anonim válasza:
Szinte mind igaz rám, de már régóta házas vagyok.
jún. 28. 14:56
 15/32 anonim válasza:
Amíg volt az emberekben empátia, tolerancia és kompromisszumkészség, addig szerintem rendben voltak az introvertált az extrovertáltal párkapcsolatok is. De manapság az önzés és tapintatlanság dívik, és hogy nem lehet közös nevezőben kiegyezni. Így kölcsönösen zavarni, gátolni fogják egymás érdekeit, és vagy az egyik fog folyamatosan nyelni amíg ki nem borul, vagy mindketten szenvednek. Nehéz ezt már manapság jól csinálni, megváltoztak az emberek és az értékrend is. Szóval egyszerűbb lett az intro az introval, extro az extroval elv. Kivéve ha mindkét fél ultra toleráns és szeretetteljes a másik fél felé, ami manapság ugye nagyon ritka.
jún. 28. 15:24
 16/32 anonim válasza:

Ez egy átlagos szint amit 99,99% megüt Nőként és férfiként is.

Viszont nem téged keresnek, így látatlanba.

Ahogy a nagybetűs Férfire vágyó Nők nem képnélkül keresnek mégha igazak is rájuk vagy a partnerre leírás alapján.

Avagy képnélkül keresnek, de nem képnélküli Férfit :D (csakhogy kettős mérce is meglegyen)

jún. 28. 16:29
 17/32 Noren1989 válasza:
Ebből a 6ból max 2-3 tulajdonsàgot kereshetsz reàlisan a màsikban.
jún. 28. 16:42
 18/32 anonim válasza:

Noren nem értek egyet veled, hiszen a semmi extra ami levan irva.


-Nem érdekli a pénz = alapvetően a Nőket nem a pénz érdekli hanem a kapott dolgok, ajándék, gesztus, virág, szép helyek, hobbik, menjünk valahova, csináljunk valamit. Élmények, röviden. ÉS nemfogsz lenyűgözni nőt azzal hogy akkor ezt "én állom", azzal hogy meghívod lehetséges.


-Szép: minden nőre igaz.

-Szeret főzni, házias - előbb utóbb minden Nőre igaz, és minden Férfire is. Ha mégsem, akkor legkésőbb Gyerekek születésse után kezdődik el.

-Olvasni, Írni, Fotózni, egyéb kreatív dolgokat is szeret - Ezek hobbik, ha hobbi alapján választasz akkor te is gyakorold és ott ismerkedj.

-Kedves - alapvetően kedvesebbek és érzelmesebbek mint mi Férfiak.

-Inkább Introvertált - Kezdetben nem jó, mert gátolja az ismerkedést aztán pedig mindenki adja magát és elfogadás a döntő kapocs.

jún. 28. 16:50
 19/32 anonim válasza:

azért ez nem egy nagyon különleges kombináció

sőt

a "női cuccok , ruhák, smink" iránti érdeklődés kivételével pl rám is igaz

jún. 28. 16:50
 20/32 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? Én ilyen vagyok!
jún. 28. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!