Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt egészséges nők is...

Vannak itt egészséges nők is akik komolyan ismerkednének egy 30-as férfival?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban csak is kizárólag komolyabb, tartós és nem gyógyítható betegséggel küzdő nőkkel tudtam hossszabban ismerkedni. Ezt csak jóval az ismerkedés kezdete után mondtak el nekem.


Mivel szerencsére egészségesnek mondhatom magam így olyan nőt keresek aki szintén az és tesz is érte, hogy az maradjon.



jún. 23. 07:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen betegseguk volt ?
jún. 23. 08:01
 2/11 anonim válasza:
Szerintem az itteni nők 88-90% mentalisan nem 100-as
jún. 23. 09:08
 3/11 anonim válasza:
Azért majd ha véletlen téged is pofán vág az élet, majd akkor is ennyire ragaszkodjál a hozzád hasonló társhoz...
jún. 23. 09:12
 4/11 anonim válasza:
Ez számomra kicsit olyan mint a lóvásár,nézzük meg a fogát..hülye hasonlat,tudom. Megértem,mindenki szeretne egészséges párt,de mit teszel pl ha megismered egészségesként és jön egy betegség. Szakítasz? És ha fordítva történik? Mert számodra is hozhat bármit az élet. Érdekes ez a "mindbetegvolt"...valóban: milyen betegségekkel szembesültél?
jún. 23. 09:36
 5/11 A kérdező kommentje:
3 és 5-ös te vagy gusztustalan hogy rögtön ítélkezel. Nem cukorbetegségek...jóval komolyabb, mint írtam a kérdésemnél. Nem fogom leírni mik ezek, ez nem változtat semmin. Nyilván sajnálom őket de nem tudok segíteni rajtuk.
jún. 23. 09:52
 6/11 anonim válasza:
Szerintem elmebetegségre gondolt ő, át tudom érezni olyan is manapság a helyzet! 😂
jún. 23. 09:52
 7/11 anonim válasza:
Hosszabban ismerkedtél tartós beteg nőkkel. Ne ismerkedj hosszabban... Ha kiderül a betegsége és nem szeretnél tovább ismerkedni,nem bántóan,de zárd le. Továbbra se írtál példákat a betegségekre.
jún. 23. 09:57
 8/11 anonim válasza:
6. Az olyan jellegűeket általában nevesíteni szokták mentális beteg, mentális sérültként.
jún. 23. 10:18
 9/11 anonim válasza:
Nincs vagy alig van. Az egészséges nőknek már vagy van párjuk, vagy csak élőben ismerkednek, nem kell a reménytelenségük miatt online ismerkedniük.
jún. 23. 11:11
 10/11 anonim válasza:

"Azért majd ha véletlen téged is pofán vág az élet, majd akkor is ennyire ragaszkodjál a hozzád hasonló társhoz..."

Had legyen már a férfiaknak preferenciája. Normális hogy egészséges személy egészséges személyt szeretne. Amelyik nőnek gondja van forduljon szakember, ne egy férfitől várja a megoldást.

jún. 23. 16:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!