Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt egészséges nők is...

Vannak itt egészséges nők is akik komolyan ismerkednének egy 30-as férfival?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban csak is kizárólag komolyabb, tartós és nem gyógyítható betegséggel küzdő nőkkel tudtam hossszabban ismerkedni. Ezt csak jóval az ismerkedés kezdete után mondtak el nekem.


Mivel szerencsére egészségesnek mondhatom magam így olyan nőt keresek aki szintén az és tesz is érte, hogy az maradjon.



jún. 23. 07:51
1 2
 11/11 anonim válasza:

30-40 között már mindenki kiforrt ahhoz, hogy legyen "puttonya"

Esett sokszor pofára. Nem kezdhetjük első mondatban hogy defektes vagyok, te sem akarsz ugye?


Gerinceseknek tűnnek mégis, elmondták.

Tartsuk tiszteletben ki hogy ismerkedik és tegyünk legjobb belátásunk szerint.


önreflexió:

Magamat nézve eddig semmi bajom nem volt most meg mindenféle támadásból kelek fel. (betegségek, egyik se maradandó hatású)


Ha könnyen kapcsolódok pl önbizalomhiányos, rosszul tekintek magamra című Nőkkel akkor az nem véletlen.

Nekem is jó, mert nekem is ilyen puttonyom van.


Saját meglátásom; azokhoz kapcsolódok könnyen akiknek defektünk van.

Defekt lehet előny is. Így komfortos. Így könnyen barátkozunk.

pl átérzem a társkeresési nehézségét mert én is végigjártam, aztán felvettem egy másik "mindsetet" és lehetővé tettem az addig lehetetlent.

Később pedig az egész azon áll vagy bukik hogy Elfogadod e mindennel együtt, és igen könnyü Nemet mondani, ellenben ahogy halad az idő rájössz hogy ezek választható részek, ÉLET teledob olyannal ami ha tetszik ha nem elkell fogadnod vagy nincs holnap.


Lehet sokmindennel együtt élni, és értelek és elfogadom a kritérium rendszered.


Átverve érzed magad?

Milyen jellegű betegségeket voltak pl?

jún. 25. 08:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!