Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sub beállítottságú csaj vagy?

Sub beállítottságú csaj vagy?

Figyelt kérdés

Keresek egy hölgyet 18 és 38 év közötti korban. Domináns oldalamat nem szeretném elfojtani, így fontos hogy a nő ebben partner legyen! Az sem baj ha csak szerepjáték szintjén kedveled ezt, de persze jobb lenne ha a személyiséged alapból is alárendelt. Részletekbe most nem mennék, biztosan megtaláljuk a közös hullámhosszt.

Én 38 éves Pest megyei férfi vagyok, 184cm, 80kg, barna rövid hajú. Építész vagyok, szeretek irányítani, szeretek alkotni. Nem dohányzom, a jelenlétemben a partnerem sem dohányozhat. Ellenben egy pohár bor vagy egyéb hangulatcsináló kellemes tud lenni, főleg ha közösen fogyasztjuk.

Aki szívesen ismerkedne, dobjon egy üzit!


jún. 3. 22:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem.
jún. 4. 05:38
 2/11 anonim válasza:
Nem
jún. 4. 07:35
 3/11 anonim válasza:
Biztos, hogy nem.
jún. 4. 14:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké. 👍

De akkor kommentelhet/üzenhet olyan is aki igen! 😉

jún. 4. 14:45
 5/11 anonim válasza:
Nem
jún. 4. 20:55
 6/11 anonim válasza:
Az baj, ha pasi vagyok? :)
jún. 5. 01:36
 7/11 anonim válasza:
a csajok szivehez vezeto ut a dugas. Ha egyszer mevan, ragaszkodni fog. A penz feluletes, az csak a dugashoz vezeto ut. Ha megakarsz tartani egy not akkor egyszer kell csak megdugni, es ugy rad ragad mint az olaj a vizre. Azutan lehet sajnos manipulalni szep lassan, es maris ott talalja magat, hogy nem is akarja a kapcsolatot tovabb de benne van. Lehet ezt nem kellett volna leirnom.
jún. 5. 10:19
 8/11 anonim válasza:
Szerintem manipulálni bárkit is nem szép dolog. Jobban fogalmazva nem egészséges. De persze ha nagyon gonoszkodni szeretnék, akkor keress egy olyan borderline nőt, akinek több sikertelen kihasználáson alapulú párkapcsolata volt már. Nyújts neki egy kis szeretet és törődést és már is magadhoz láncoltad. Onnantól kezdve szépen lassan domináld le úgy, hogy már természetesnek veszi az alárendelt kiszolgálói szerepet. Persze ne felejtsd el szeretni is és ne alázd porig, nehogy depressziós legyen.
jún. 5. 12:53
 9/11 anonim válasza:
hagyjuk mar ezt a borderlineozast... mar 2 honapja csak az megy... elobb ADHD volt...
jún. 5. 12:57
 10/11 anonim válasza:
Na megjöttek a lelketken nyomorultak is. Gyakorin sosem csalódik az ember, mindig újra beigazolódik hogy a világ megérett a pusztulásra
jún. 5. 17:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!