Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi zajlik egy ideje a Romeon,...

Mi zajlik egy ideje a Romeon, hogy megbeszélek egy randevút, még telefon beszélgetésig is eljutva, aztán egyszerűen nem jön el?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen volt már, hogy a két kezemen nem tudom megszámlálni és egyre csak szaporodnak az ilyen esetek. Mi van az emberekkel ott egy ideje?

máj. 30. 23:28
 1/9 anonim válasza:

Ó, ez nem új dolog már. Nemcsak a Romeon, máshol is ez van, nyugi.Ígéretek, fogadkozások és élő találkozás elől szinte elmenekül mindenki.

Nagyon sokan nem saját képekkel vannak fent, nem tudják mit akarnak, utolsó pillanatban megijednek, a helyszínen leskelődnek valahonnan,másra nem bátrak.Csoda, hogy egyáltalán a telefonszámcsere megvan,már arra sem hajlandók, vagy magánszámról akarnak beszélni.

Ez igaz mindenféle ismerkedésre, akár kapcsolat, akár barátság, akár kalandozás a cél.

Életemben a Rómeóról két emberrel találkoztam, közel öt év alatt.Egyikkel haverság, másikkal több éves párkapcsolat lett, pedig vakrandi volt.


Nem vagyok már fent,de ezek szerint csak rosszabb lett minden.

máj. 31. 04:16
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ennyire rejtőzködők az emberek, raadásul kamuznak, akkor mégis hogyan alakuljanak a kapcsolatok?
máj. 31. 11:04
 3/9 anonim válasza:

Ez attól is függ,milyen kapcsolat miatt vagy fent.Talán alkalmi még sikerülhet,bár ebben nem tudok okos lenni.Sosem alkalmiztam.Ma rendes komolyabb kapcsolatot nagyon nehéz találni sajnos.


#1

máj. 31. 11:08
 4/9 anonim válasza:
Itt gyakorin ugyan ezek a debilek vannak jelen. Emberek 5%-a komolyan veheto.
máj. 31. 12:43
 5/9 anonim válasza:

Akkor lehet, nem is baj, hogy még találkozó megbeszéléséig sem jutok el senkivel, úgyis csak átb*sznának.


30f

jún. 5. 07:15
 6/9 anonim válasza:
Végül megmagyarázta? Vagy beszéltetek azóta?
jún. 11. 14:27
 7/9 anonim válasza:
Nyilván nem, mert az ilyen esetek tartozéka a tiltás vagy a profil törlése is.
jún. 11. 20:22
 8/9 anonim válasza:

"a helyszínen leskelődnek valahonnan"


Nem mondod, hogy ilyen előfordul? 😂🤡

jún. 17. 22:30
 9/9 anonim válasza:
Máshol is hasonló a helyzet, bár nekem csajokkal vannak tapasztalataim. Ígérgetnek, hazudoznak, már akivel egyáltalán el lehet jutni valami komolyabb beszélgetésig, mert a többség már akkor kihátrál vagy lepattint, ha kezdenének komolyabbra fordulni a dolgok. Az ilyenek vagy eleve nem is gondolnak komolyan semmit, vagy betojnak attól, hogy ki kellene lépniük a komfortzónájukból. Aztán ha számon kéred őket, akkor vagy kiderül, hogy már letiltottak/töröltek téged (vagy magukat), vagy még nekik áll feljebb, hogy milyen agresszív vagy.
jún. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!