Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék már tényleg komolyan...

Szeretnék már tényleg komolyan ismerkedni. Van még remény?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést, de olyanok írogattak napokig, akikre már bánom, hogy az idom pazaroltam.

Igen, Győr-Sopron megyében élek, szóval ezt számolja bele az üzenetébe az, aki ír. Még hiszem, hogy 36 évesen is van esély....


máj. 28. 18:11
1 2 3 4
 1/31 Kedves Vezető válasza:
Persze hogy van esélyed, még több idősen is!
máj. 28. 18:36
 2/31 anonim válasza:
Mondjuk azt is leírhatnád, hogy milyen nemű vagy és hogy milyen nemű partnert keresel.
máj. 28. 18:39
 3/31 anonim válasza:
Legalabb ennyit, de azt is, hogy mit szeretsz csinalni, hogy képzeled el a jövőd, milyen céljaid vannak, stb. Ez is segit a szürésben, akár a normálisabbaknak is, hogy ne pazaroljanak rád időt azzal, hogy feleslegesen irnak.
máj. 28. 19:19
 4/31 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. A többit nyilván privátban.
máj. 28. 19:40
 5/31 anonim válasza:

Szerintem a gyakori ismerkedés szempontjából teljesen halott...

Férfiként teljesen felesleges, de nőként lehet jobban járnál ha kipróbálnád a netes társkeresőket. Valószínűleg rengeteg hülyét kell kiszűrnöd, de a nagy számok törvénye alapján megvan az esélye hogy találj olyan normálisat, aki tetszik is!

máj. 28. 20:40
 6/31 anonim válasza:
Pedig az ember azt hinné nőként sokkal de sokkal könnyebb a pártalálás. Hiszen élőben is megannyi lehetőség, szinte tapadnak a férfiak. Mi az oka hogy nálad nem jelentkeznek az udvarlók? Kinézet? Gyerek? Irreális elvárások? Kiállhatatlan személyiség? Nem oltásból írom hanem tényleg érdekelne.
máj. 28. 21:50
 7/31 anonim válasza:
Hobbi vagy bármi? Mert így egy vagy a sok közül :D
máj. 28. 21:54
 8/31 A kérdező kommentje:
Aki veszi a fáradtságot és ir privátban és annàl fantáziadúsabbat, hogy "mesélj magadról", az eldöntheti, hogy akar-e tőlem bármit ,vagy sem.
máj. 29. 03:47
 9/31 A kérdező kommentje:

Nincsenek irreális elvárások. Sem külső, sem belső tulajdonságok tekintetében. Azért nem jelentkeznek udvarlók, mert sok az utcán nyilván nem fog senki odajonni hozzam, a társkeresők, meg egyre nagyobbak.Nem a kinézettel van gond, gyerek sincs és kiallhatatlan sem vagyok. De nyilván 36 évesen egy nő sem olyan kapós már, lássuk be. Attól, ha leírom a hobbim, mitől leszek érdekesebb bárki számára?

Ja és valaki kérdezte: nő vagyok és férfit keresek. És nem feltétlen egy dugásra, hanem valami komolyabb kapcsolatra. Bár sajnos azt vettem észre és ez valós probléma, hogy sokszor előadják, hogy persze ők is komolyat keresnek, aztán megdugnak és vagy igazán érett férfi módjára eltűnnek szó nélkül, vagy hát ők mégsem keresnek komolyat, vagy vagy vagy .....jönnek a kifogások. Nem vagyok a laza kapcsolatok ellen ha azt két INTELLIGENS ember tudja művelni úgy, hogy lefektetik a szabályokat. És normálisan állnak a másikhoz. Akkor tök jól működhet a dolog. De sajna és bocsi a normálisabb pasiktol, a legtöbben még akár 40 felett is a 18 éves értelmi szintjükön ragadtak meg. Elváltam, én sem vagyok korántsem tökéletes. De remélem, ez az iromány kielégítette azok igényét, akik kíváncsiak voltak ki vagyok és mit keresek.

máj. 29. 04:01
 10/31 A kérdező kommentje:
*a társkeresők meg egyre gázabbak....bocs, javít a telefon.
máj. 29. 04:02
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!