Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék már tényleg komolyan...

Szeretnék már tényleg komolyan ismerkedni. Van még remény?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést, de olyanok írogattak napokig, akikre már bánom, hogy az idom pazaroltam.

Igen, Győr-Sopron megyében élek, szóval ezt számolja bele az üzenetébe az, aki ír. Még hiszem, hogy 36 évesen is van esély....


máj. 28. 18:11
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

és miért nem te irsz rá pasikra, kezdeményezel, bárhol? :P sokkal nagyobb az esélye hogy normalisat fogsz ki ezt elhiheted, többségben az olyen pasik a kezdeményezők mint amilyet el szeretnél kerülni.

ebben a kategoriában meg nem ne számits sikerre, akikett keresel nem ezt olvassák. bár lehet több jelentkeződ lesz mint egy férfinak

máj. 29. 07:27
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretek senkire ráírni.
máj. 29. 08:03
 13/31 anonim válasza:

hát akkor meg sült galambot vársz a szádba repülni, szóval igy sokkal kevesebb az esélye hogy olyan talál rád aki okés lesz neked. de ha neked igy jo akkor nekem is, csak utana majd siránkozol. mikor tenni is tudnál érte.

de nem is muszáj irkálj, a valóságban is lehet ám kezdeményezni.

máj. 29. 09:00
 14/31 anonim válasza:
Győr-Moson-Sopron > ott lakik és nem tuggya leírni
máj. 29. 09:01
 15/31 anonim válasza:
De ha íráskép alapján, vagy amit ír azalapján meglátnád itt az igazit kommentelni, akkor sem írnál rá? Mert az a férfi dolga a nagy egyenlőségben még mindig? És miért kezeled alapvetésként, hogy nem mennek oda az utcán? Van harmincas nőismerősöm pár, ők élőben és neten is bőven kapják a megkereséseket. Pedig nem is ismerkednek, nem győzik normális stílusban leállítani a pasikat 😂 Szóval nem lehet mindent arra kenni, hogy manapság és nyilván. Ezek szerint csak a kinézettel lehet valami gond, vagy a kisugárzással, stílussal.
máj. 29. 09:09
 16/31 anonim válasza:

utána meg az a baj, hogy minden pasi kezdeményezni akar nálad....

mikor lesz már neked is.

máj. 29. 09:48
 17/31 A kérdező kommentje:

Jaj akkor kössünk bele abba is ,hogy nem Győr -Moson -Sopron megye ,hanem VÁRMEGYE 🤦, te meg ezt nem tudod leírni. Hidd el akik itt élnek, Győr-Sopron megyét használnak meghatározàsként. Ahogy pl Borsodban sem írják ki, mert hosszú. De amikor nincs más érv amin fenn lehet akarni akkor jön az ilyen 😅.

Amúgy senkinek nem kötelező ramirni. Ahogy nekem sem senkire. Aki akar ír, aki nem az nem. Ennyi.

máj. 29. 09:59
 18/31 anonim válasza:
De ha te akarsz ennyire ismerkedni, akkor mi az hogy nem kötelező ráírni? 😂 Ott menne el életed párja csak mert büszkeségből nem vagy hajlandó ráírni? Közben a nem megfelelőek írnak rád és ebből vonod le azt, amit. Meg a 15-ös komment is egy érdekes ellentmondásra világít rá. Sokan élőben ismerkednek ugyanúgy, nem győzik leterelni a pasikat akik élőben és online is megkeresik őket. Akkor miért mondod hogy élőben nyilván senki nem megy oda? Munkahely? Baráti kör? Hobbik? Sport? Helyi kisközösségek?
máj. 29. 10:19
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem érezném magam biztonságban, ha valaki az utcán odajonne hozzám, hogy ismerkedjünk. Támadtak már meg, ezért sem ismerkedem, csak a neten. De mondom, akinek ez nem szimpi, az nem ír rám. Akit érdekel ,ki lehetek, az meg úgyis ír. Szóval türelmes ember vagyok.
máj. 29. 10:25
 20/31 anonim válasza:
A félénk férfiak szóba jöhetnek nálad?
máj. 29. 10:27
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!