Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, volt már olyan, hogy...

Nők, volt már olyan, hogy megbántátok az első randi utáni elutasításotokat?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy 4-5 órát rászántatok egy illetőre az első randin, majd elutasítottátok, és idővel megbántátok?

2023. nov. 29. 12:01
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

30-as:

Őszintén, ha én nő lennék, saját magammal sem randiznék. Én egy nagyon szűk kis szeletét szeretem az életnek, minden más szinte fáj. A szakmám nem menő. Unalmas a nőknek. Nem is mondanám túl stabilnak.


Kedvességet tudnék nyújtani, kivéve, amikor nem fojt meg az idegesség a munkáim miatt.

Szóval őszintén nem tudnék sokat nyújtani, ez biztos. De mindent újra kellene kezdenem, mindent, ahhoz, hogy ez változzon.

És akkor sem vagyok biztos benne, hogy a nők másképp viszonyulnának hozzám.

2023. dec. 1. 16:30
 32/34 anonim válasza:
#31 A hozzászólásod alapján szenvedsz a jelenlegi állapotodban és ezen elsősorban magad miatt kellene változtatnod. Amikor a saját (lelki) egészségedről van szó, akkor ne a csajozós szemüvegen át tenkints az életedre ("A szakmám nem menő. Unalmas a nőknek."), mert ki nem szarja le ilyenkor a nők(/férfiak) preferenciáit? Magad miatt változtass. Sok szar van az életben, igen, de meg lehet találni azt az egyensúlyi állapotot benne, amikor elviselhető a létezés. :) Ne mások igényei, elvárásai alapján érezd jól vagy rosszul magad, ne ezek alapján élj.
2023. dec. 1. 16:45
 33/34 A kérdező kommentje:
Élnék én máshogy is, de csak hosszas magyarázkodás után lenne érthető, miért nem lehet úgy. A magyarázkodásokat meg senki se szereti.
2023. dec. 1. 16:56
 34/34 anonim válasza:

#33 Hát nézd, ha leírod nekem privát üzenetben, akkor megígérem, hogy holnap - ma már biztos nem, bocsi :) - el fogom olvasni és a legjobb tudásom, legjobb szándékom szerint válaszolni fogok rá.


Rendben? Megírod/nem írod, nekem mindegy.

2023. dec. 1. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!