Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy szoktál ismerkedni?

Hogy szoktál ismerkedni?

Figyelt kérdés
Írd le nekem légyszíves lépésről lépésre. Hol szoktál? Hogy szólítod le, milyen indokkal? Ha már leszólítottad és váltottál vele pár szót akkor hogy adod a tudtára hogy nem csak beszélgetni szeretnél vele, hanem téged potenciális partnerként érdekel? Hogyan méred fel hogy bejössz neki nem pedig csak a terhére vagy? Fejtsd ki részletesen. Ha lehet női oldalról is meghallgatnám hogy ti hogyan élitek meg a dolgot.

2023. nov. 22. 08:51
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nő vagyok, egy ideje már nem ismerkedem, férjhez mentem.


Igazából én sosem kerestem a dolgot, mindig a férfi jött az életembe. A legutóbbi három kapcsolatom írom le, hogy szólítottak le.


A férjem: sétáltam a kutyával arra, ahol ő dolgozott, de én ugye ezt nem tudtam, ez volt a szokásos útvonalunk a kutyával már három éve. Kint cigizett mielőtt indult volna haza, hagyta, hogy a kutya megszaglássza, mondta, milyen szép és aranyos kutya. Másnap volt nála egy kis kutyakeksz, hogy tud-e pacsit adni, stb. Akkor már pár szót váltottunk másról is. Kb egy hétig minden nap kint várt minket, már a kutya is előre szaladt hozzá, aztán megkérdezte, hogy eljöhet-e velünk folytatni a sétát, és közben beszélgettünk. Ez tartott 2-3 hónapig, nagyon mély beszélgetések lettek, aztán egyszer mondott valami olyat, hogy nagyon vonzónak talál engem, lehetne-e ez több kutyasétáltatásnál? Elmentünk rendes randira, aztán kb fél évvel az első találkozás után már összejöttünk.


Az utolsó exem: Egy baráti társaságból régebben ismertük egymást, jóban voltunk, de egyikünk se kezdeményezett sokáig (kb másfél-2 évig), de ott volt köztünk a szikra a levegőben, ezt kb mindenki látta, de valamiért mi megelégedtünk eleinte annyival, hogy egy társaságba járunk. Ott volt egy áttörés, amikor elmentünk a barátokkal egy közös hétvégére, béreltünk egy apartmant, és én annak a teraszán kávéztam, ő meg odajött hozzám, poénkodtunk, hogy ő ezt a fajta kávéfőzőt nem tudja használni, aztán főztem neki én, és a konyhában átkarolt, meg mondta hogy én vagyok a kedvence az összes jelenlévő közül. Megcsókolt, aztán kb egy szó nélkül jöttünk össze. Amikor kimentünk kézenfogva, az egyik barátnőm csak annyit mondott, hogy NA VÉGRE 🤣


Utolsó előtti exem: Egyetemen jöttünk össze, a pékségben vettem reggelit, ő meg a vállam fölött mondta a pénztárosnak, hogy állja az enyémet is. Megköszöntem, utána elkísért az előadóig. Pár napig nem találkoztunk, meg már úgy voltam vele, hogy ez ennyi volt, mikor a buszmegállóban láttam, hogy ott áll, odamentem hozzá beszélgetni, aztán mire a végállomásra értünk, már megbeszéltünk egy randit.

2023. nov. 22. 10:07
 2/15 anonim válasza:
De jó volt ezt olvasni. :) Köszi!
2023. nov. 22. 12:34
 3/15 anonim válasza:
Többet kellene pékségbe járnom
2023. nov. 22. 15:13
 4/15 anonim válasza:
Hogy a picsaba gondoltad ezt lépésről lépésre leírni? Nekem sosem okozott gondot az ismerkedés, ha tetszett egy pasi, akkor beszélgetni kezdtem vele, a többi meg jött magától. Mondjuk a férjem pont kivétel volt, mert ő kezdeményezett, facen írt rám.
2023. nov. 22. 18:07
 5/15 anonim válasza:
Lassan már sehogyan, mert értelmetlen és lélekromboló dolog felesleges köröket lefutni.
2023. nov. 22. 18:17
 6/15 anonim válasza:
#5 Szerintem addig nincs baj míg normálisan utasítanak vissza, de ez saját véleményem. Lélekrombolónak inkább azt nevezném, mikor én sem vagyok adonisz, nem is akarok topmodelleknél próbálkozni, nem is szoktam odamenni, de mikor egy átlagos lány úgy küld el mintha ő lenne Megan Fox fénykorában, akkor kicsit kiver az ideg.
2023. nov. 22. 19:58
 7/15 anonim válasza:
#6 pontosan ezt gondolom én is...
2023. nov. 22. 20:06
 8/15 anonim válasza:
#6: Igen, viszont akkor is fárasztó, hogy hiába vagy normális, kedves, figyelmes, akkor is ugyanúgy eltűnnek vagy hülyítenek, mert egy tisztességes elutasításra sem futja tőlük. Hosszú távon ez is kiöli az emberből az ismerkedési vágyat. Egyébként sokszor tapasztaltam én is, hogy az átlagos lányok nagy része is teljesen el van szállva magától, és irreális elvárásai vannak, gyakran még a topmodellek sem viselkednek úgy, mint ezek az átlagos csajok. Az 5-ös voltam.
2023. nov. 22. 20:17
 9/15 anonim válasza:
#8 Nyaff-nyaff... A nőknek önálló gondolataik meg véleményük van, hova fajul a világ... :'(((
2023. nov. 22. 22:49
 10/15 anonim válasza:

Nincs erre gyógyszer

Jó ember ismerővé kell hogy válj..

Ha iskolába jársz még , vagy már dolgozol minél több emberrel beszélj ismerj ki minél több embert, nőt. Hogy elhúzd sok időre a beszélgetést emberekkel

vágj komoly arcot, nézz a szemébe, ha nem is érdekel, tettesd. De figyelj mit mondd

ameddig csak tudsz kérdezz az adott témáról közben tegyél hozzá valamit

Aztán te hozz fel valamit ha nem tudsz találj ki valamit csak ne ess túlzásba

emlékezz mit mondtál


Vicc nélkül

2023. nov. 23. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!