Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy szoktál ismerkedni?

Hogy szoktál ismerkedni?

Figyelt kérdés
Írd le nekem légyszíves lépésről lépésre. Hol szoktál? Hogy szólítod le, milyen indokkal? Ha már leszólítottad és váltottál vele pár szót akkor hogy adod a tudtára hogy nem csak beszélgetni szeretnél vele, hanem téged potenciális partnerként érdekel? Hogyan méred fel hogy bejössz neki nem pedig csak a terhére vagy? Fejtsd ki részletesen. Ha lehet női oldalról is meghallgatnám hogy ti hogyan élitek meg a dolgot.

2023. nov. 22. 08:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
4-es de jó stílusod van. Olvasd el az első válaszát, abból megtudod.
2023. nov. 23. 13:25
 12/15 anonim válasza:
Tegnap pl. egyszerre értünk a helyhez egy random nővel, ugyanoda lakatoltuk le a biciklinket. Nyilván két társasághoz mentünk. Gondoltam leszólítom, csak nem rögtön. Ők mentek haza hamarabb, ekkor kirohantam a hely elé, mert láttam, hogy lakatolja ki a biciklit és indulna, már egyedül volt. Erre közli, hogy vannak gyerekei... szal szinte mindig olyan nőt fogok ki, akik foglaltak. Munkahelyen, utcán, könyvesboltban, állásbörzén, lakótárskeresésen (végül nem jött, ezért gondoltam, megkérdezem), bárhol.
2023. nov. 23. 13:49
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen szöveggel szólítottad le?
2023. nov. 23. 14:09
 14/15 anonim válasza:
#9: "Nyaff-nyaff... A nőknek önálló gondolataik meg véleményük van, hova fajul a világ... :'(((" Ha tudnál szöveget értelmezni, akkor láthatnád, hogy nem emiatt emeltem szót. A gond ott van, amikor az átlagos nők is annyira beképzeltek, mintha szépségkirálynők lennének, és sokszor bunkó, megalázó módon utasítják el a próbálkozókat. Ha nyíltan, de nem bántó módon megmondja valaki, hogy "bocs, de ezért és ezért nem akarok tőled semmit", azt meg tudom érteni. Viszont amikor átlagos külsejű nők fanyalognak rajtam, sértő dolgokat mondanak/írnak, esetleg nem jönnek el a megbeszélt randira, az elég görény dolog. Ha én megtisztelek valakit azzal, hogy udvarias és normális vagyok vele, nem hazug rybancként kezelem őt, akkor én is elvárhatom, hogy ne sértegessen. Egyébként ha a nőknek önálló gondolataik és véleményük lenne (tisztelet annak a kivételnek, akinek tényleg van), akkor képesek lennének a normális beszélgetésre, nem pedig azt várnák el, hogy majd a férfiak udvari bolondként szórakoztatják őket, ők meg nagy kegyesen odalöknek válaszképpen egy-két szót.
2023. nov. 23. 14:43
 15/15 anonim válasza:

Sehogy...vagyis próbálkoznék de!

Nő vagyok, akiket visszautasítottam mindig tisztességgel megmondtam, hogy nem érzek semmit erre tovább próbálkoztak és a végén még én voltam a bunkó szerintük mert nem voltak elég jók nekem.


Régen egy srác haverjának akivel elég jóban voltam megmondtam, hogy nagyon bejön a srác, na életem leggázabb tette volt. Ma már csak röhögök magamon is, de akkor nagyon gáz volt, mert kiröhögtek nyilvánosan és a srác aki szerintem tök átlagos volt azért került mint egy leprást hogy a tudtomra adja hogy sosem kellek neki, hadd ne mondjam megutáltam.

Amikor szintén én próbálkoztam legutóbb, vagyis nem is tudom én e... Bejelöltem face-n egy pasit, pár hétre rá írt nekem. Majd kiugrottam a bőrömből, persze lett volna ezer és egy kérdésem de csak napi egy válasz jött, és vissza nem is kérdezett majd pár nap után eltűnt. Egy hét múlva írt de megint csak két napig 1-1 választ. Írtam neki egy hónap múlva hogy mi van vele, írhat ha szeretne. Mert el se tudtam dönteni, hogy én írtam e elutasítónak tűnően vagy mi van...erre két sorban letudta hogy sok a dolga, megkérdezte mi van velem, de 4 napig meg se nézte a válaszomat, így töröltem is a fenébe, amit írtam neki, őszintén becsapva érzem magam pedig nem bántott...

Szívesen megismernék embereket, de ilyenek vagyunk ha jól néz ki a másik lekezelően viselkedik ha nem jön be neki aki kezdeményez....tudom én ha top 10-es bombanő lennék tuti fix nem koptat le, de egy átlagos nő vagyok, aki igényes és ad magára, de átlagos külsővel. Úgyhogy ez nem csak a férfiaknál van így nőknél is simán van hogy vagy nem mernem próbálkozni mert csúnyák vagy önbizalomhiányosak vagy tényleg megtehetik a külső adottságaik miatt hogy válogatnak.

Hozzáteszem mindkét esetben előtte élőben úgy tűnt, hogy tetszem nekik, mosolyogtak néztek, összemosolyogtunk. Szóval szerintem ebbe is vannak málisták meg pechesek én is az utóbbiba tartozom.

2023. nov. 24. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!