Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak ismerkedni a nagyon vallásos emberek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akinek èvek óta nincs senkije. Próbál ismerkedni társkeresőkön, de mindig felültetik, ghostingolják.

Nekem szokott panaszkodni. Mostanában elèggè depressziós, úgy látja sosem fog magának társat találni, a korabeli szinglik többsège nem vallásos ès gyerekük is van már.

Ő nagyon vallásos, presbiter.

Hol szoktak az ilyen emberek ismerkedni?

Van valami ilyesmi facebook csoport amit javasolhatnèk neki?


2023. nov. 20. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

gyülekezetében

egyházi rendezvényeken

2023. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy ha ennyire vallásos, akkor hogy nincs egy közösség, ahová jár.
2023. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szokott járni, de azt mondja hogy a városában ahova jár ott csak idősebb nők vannak
2023. nov. 20. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
s mit tesz, hogy a gyülekezetben legyenek fiatalok? ;)
2023. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztosan van ellenpélda, de én k.b. ellehetetlenítve gondolnám például csak ilyen körből ismerkedni. Ráadásul az is lehet, hogy az élete mást tartogat számára és más hitű embertől tanulnia kell. Az én katolikus párom sokat tanult a spiritualitásomból. Ha katolikust keresett volna, mind a ketten egyedül maradunk.


35/F

2023. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyházi táborok, konferenciák, elmenni más településen istentiszteletre, ahol ismer valakit, aki ott bemutathatja helyieknek. Van keresztény netes tarskereső. De amúgy a hívők aktivistaként (szolgálat közben) szokták legtöbbször társat találni. Valamiben jó az ember, bekerül abba a teambe, S ott spontán talizunk egy hozzá hasonló emberrel. Én imádtam a gyerekeket, de az üzleti életet is, ezért óvónő ugyan nem lettem, S pont e miatt gyerektáborokba jártam vigyázónak, kreatív embernek ( aki a versenyeket kitalálja pl) S így ismertem meg a férjemet, aki szintén jól szót értett a fiatalokkal, gyerekekkel, de nem lett ez a foglalkozása. Pl.
2023. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami nagyon elszigetelt helyen élhet, ahol csak idős nők vannak.

Kicsit mozduljon ki, mert elég sok egyházi rendezvény van fiataloknak. Gondolom, ha presbiter, akkor valamelyik protestáns egyház tagja. Vannak ökumenikus rendezvények is, meg ahogy írták: lelkigyakorlatok, konferenciák, koncertek, ifjúsági találkozók, táborok.

Vagy ha náluk tényleg nincs fiatal, akkor menjen olyan gyülekezeti alkalomra máshova, ahol vannak. Én is ilyen ifjúsági "hittan" csoportban ismertem meg a páromat.

2023. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!