Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, volt már olyan, hogy...

Nők, volt már olyan, hogy megbántátok az első randi utáni elutasításotokat?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy 4-5 órát rászántatok egy illetőre az első randin, majd elutasítottátok, és idővel megbántátok?

2023. nov. 29. 12:01
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
#19 Szerintem is ez a megoldás az incelek problémájára. :) Boldogítsák csak egymást.
2023. nov. 30. 13:09
 22/34 anonim válasza:
#20 Miért kell ellenérv? El van fogadva a siránkozásotok, a megoldás pedig tálcán kínálva. Mi a gond? Nem tetszik?
2023. nov. 30. 13:10
 23/34 anonim válasza:
Igen... rendkívüli értelmi képességekre utal, 4 sornyi szövegre egyetlen szót, már ösztönből odalökni.
2023. nov. 30. 13:13
 24/34 anonim válasza:
Na, megint vonaglanak itt az incelek. De tényleg, amúgy, miért nem jöttök össze egymással, ha a nőkkel ennyi bajotok van? :D
2023. nov. 30. 13:21
 25/34 anonim válasza:
A te érvelési hibád: személyeskedés.
2023. nov. 30. 13:23
 26/34 A kérdező kommentje:

Amúgy:

Hidd el, hamarabb randiznék egy férfival, mint egy nővel újra. Az 100.

Csak sajnos nem vonzódok a férfiakhoz.

Az meg már csak részletkérdés, hogy a férfiakban még annyira se bíznék, mint a nőkben. A meleg kapcsolatokból a leggyakoribb az AIDS, és mindenféle egyéb betegség.

Ha lenne gyógyszer arra, hogy ne érezzek magányt, akkor istenbizony szedném.

2023. nov. 30. 18:20
 27/34 anonim válasza:

#26

"Hidd el, hamarabb randiznék egy férfival, mint egy nővel újra. Az 100. Csak sajnos nem vonzódok a férfiakhoz."

"Ha lenne gyógyszer arra, hogy ne érezzek magányt"


Egyértelműen a szüleid voltak gyerekvállalásra és - felnevelésre alkalmatlan sz.rok. Nőre is csak a pusztító magány eloltása miatt vágysz. Szeretve akarsz lenni, ráadásul feltétel nélküli szeretetre vágysz, mert ezt a szüleidtől nem kaptad meg. Nagyon sz.r helyzet, rengeteg fiatal férfi és nő szenved ugyanattól a szeretetlenségtől, amitől te. A megoldás nem az, hogy elkezded utálni a másik nemet, már csak azért sem, nem ők vonták meg tőled születésedtől fogva az éltető szeretetet, hanem a szüleid.

2023. nov. 30. 18:40
 28/34 A kérdező kommentje:

27-es, nem így indult, meg nem is utálom őket.

Csak amikor heti 10-20 nővel próbálok beszélni és 0 ír vissza, és másfél év alatt 1 randit sikerül kicsikarni, aki szintén elutasít, pedig sok-sok órát rám szán és nevetgél meg jókedvű meg minden... Én meg beleélem magam.

És nyilván rá is stresszelek arra az 1 randira, mert olyan elképesztő ritkán van rá lehetőségem.


És tudom, hogy a nők alapvetően heti 2 randira is mehetnek akár, én meg minden erőfeszítésem ellenére is max évi 1-re...


Szóval érted. Így nehéz. Lehet Brad Pittnek meg más hírességeknek könnyebb.

2023. nov. 30. 18:47
 29/34 anonim válasza:

"És tudom, hogy a nők alapvetően heti 2 randira is mehetnek akár"


De nem mennek, nem megyünk, mert mi meg k.rvára nem arra vágyunk, amit a férfiak nyújtani tudnak/akarnak és amit cserébe ki akarnak venni belőlünk.

2023. nov. 30. 20:59
 30/34 anonim válasza:

A privátban nekem szegezett kérdésre: "Most már kíváncsi lettem, mire vagytok?"


(Előzmény: "De nem mennek, nem megyünk, mert mi meg k.rvára nem arra vágyunk, amit a férfiak nyújtani tudnak/akarnak és amit cserébe ki akarnak venni belőlünk.")


...a válaszom az, hogy kölcsönösségre, biztonságra, társra, szeretetre vágyunk. Olyan emberre, akivel szeretjük egymást és élvezzük a hétköznapokat.


Egyébként már régóta motoszkál bennem a kérdés, hogy a férfiak miért vágynak nőre? A nyilvánvaló 2 okot leszámítva? (• Viszkető péló • Házicseléd) (Legyen három: • anyakomplexus, babusgatásra és feltétel nélküli szeretetre való olthatatlan igény)


Mi az, ami nektek annyira kell egy nőben és mi az, amit ti tudtok adni nekünk? A pénz - mint kézenfekvő válasz - nem tényező, hiszen már mi is el tudjuk tartani magunkat, mitöbb: nagyon is szeretünk függetlenek lenni és nem kiszolgáltatni magunkat egy másik ember kénye-kedvének, zsarnokságának.


Mit kap egy nő egy kapcsolattól, egy férfitől, ami miatt megéri belemenni?


Mit tudsz nyújtani TE egy nőnek, amire, ha beleképzeled magad a csaj helyébe, azt mondanád, hogy "Igen, nekem ez kell! Egy ilyen csávóval összejönnék!" ?

2023. dec. 1. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!