Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, volt már olyan, hogy...

Nők, volt már olyan, hogy megbántátok az első randi utáni elutasításotokat?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy 4-5 órát rászántatok egy illetőre az első randin, majd elutasítottátok, és idővel megbántátok?

2023. nov. 29. 12:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

10-es. Nekem tetszett eddig szinte minden első randi.


Másrészről, ha én koptatom le a nőt, akkor másfél évig biztos nem lesz megint egy újabb első randim, hisz online alig állnak a férfiakkal szóba a nők (velem legalábbis ritkán).

De ha nő lennék, akár holnap már mehetnék is újabb randira.

2023. nov. 29. 14:33
 12/34 anonim válasza:

Egy jó tanács: szervezd úgy a randit, hogy max másfél órád van rá, utána menned kell.

Ha valójában nem kell... akkor is mondd azt, hogy kell. Bár jobb, ha tényleg van programod utána.


Ha annyira jó a társaságod, akkor a másfél óra arra lesz elég, hogy ezt a másik megízlelje és vágyjon eg ykövi alkalomra. 4-5 óra sok, ebből hazaérve az ember azt mondja hogy kapott egy bazinagy adagot, most egy darbig elég lesz. Még akkor is, ha tök jól érezte magát. Pont a rövidsége miatt lesz igény folytatásra.


Mondjuk ezeket a "bezzeg a nők" dumákat érdemes lenne hanyagolni. Meg mi az, hogy te nem fejezhetsz be randit? Ne legyél már gyökér...


F30

2023. nov. 29. 14:43
 13/34 anonim válasza:
4-5 óra sok egy randira, mondjuk tény, hogy a csajok is szólhattak volna neked. Egyébként a nők nagyon rafkós élőlények, rendszerint csak utólag szólnak, hogy "bocs, de nem", vagy nem is szólnak, és neked kell kitalálnod a gondolataikat. Ha nem is jössz be nekik, hizlalják a májukat a bókjaidtól, kedvességedtől, de nem mondják meg neked, hogy "nem jössz be, ne fáraszd magad, ne csinálj hülyét magadból". Amikor bókokat kell bezsebelniük vagy amikor randin eteted-itatod őket, akkor nem tiltakoznak, nem mondják, hogy nem kellesz nekik, mert hát miért ne élvezhetnék, hogy valaki ajnározza őket...
2023. nov. 29. 19:03
 14/34 A kérdező kommentje:

13-as:

Hát igen. És ez nagyon szép meg jó, de a 20. ilyen után a férfinak elege lesz és átalakul incellé. És rájön, hogy azt a szummázott 1-2 hetet el tudta volna jobban is tölteni.

2023. nov. 29. 19:05
 15/34 anonim válasza:
Jaj ne, már megint az incel 🤦
2023. nov. 29. 19:30
 16/34 anonim válasza:
Ha valaki nem jön be, azzal nem leszek 5 órát. Én is utálom, ha olyan húzza az időmet udvariasságból, aki a végén benyögi, hogy bocsi de nem ilyen lovat akartam.
2023. nov. 29. 19:48
 17/34 anonim válasza:

Nekem volt egy hosszú randim, ahol azért vártam addig, mert a férfiember nem nézett rám, köröztünk egymás mellett körbe-karikába sétálva és egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy na, most mi lesz. :-) :-)

Mint tapasztalás félelmetes :-) volt, hogy végül megcsókolt ugyan, de érezhető volt, hogy csak azért teszi, amiért a kérdezi: ez a bige most itt van, holnap, ki tudja, mi lesz. :-) :-)

2023. nov. 29. 20:20
 18/34 anonim válasza:
Nem. Olyan volt inkább, hogy megbántam, hogy nem utasítottam el már elsőre.
2023. nov. 30. 13:01
 19/34 anonim válasza:
13-as válaszolóval kellene amúgy randiznod, szerintem sokkal nagyobb eséllyel lenne belőle valami, mintha nőkkel találkozgattok. Mindkettőtöknek rohadtul elege van a nőkből, utáljátok őket, csak a rosszat látjátok bennük, sikeretek sincs náluk, szóval, miért is pazaroljátok még nőkre az időtöket?? Beszéljetek le egy randit privátban, és mindenki jobban jár!
2023. nov. 30. 13:05
 20/34 anonim válasza:
A folyamatos incelezés helyett, mi lenne ha végre hallanánk egy valódi tapasztalaton alapuló, igazi ellenvéleményt és érveket? Mert akit incelnek titulálnak nagyon is logikus dolgokat ír, és nyilván nem hasraütés szerűen.
2023. nov. 30. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!