Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiaknál ismerkedésnél...

Férfiaknál ismerkedésnél fontos, hogy nagy mellei legyenek egy nőnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta nekem, hogy engem azért néz meg több férfi az utcán, mert nagyobbak a melleim, mint neki. Erre azt mondtam, hogy lehet, de párkapcsolatban ez úgy sem számít. Nem értett velem egyet, azt mondta, hogy ismerkedésnél ez fontos.
2023. szept. 18. 16:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim válasza:

#17: Ne provokáld már magad, mert te féltékeny vagy a nagy mellű nőkre.


Nem nem az volt a kérdés, olvasd el mégegyszer. Le lett írva, hogy kapcsolatban nem fontos, ami igaz, max az a ráadás. Senki sem fog azért egy nővel együtt maradni mert nagy csöcsei vannak, max 1-2 alkalomra. Van ezen kívül egy csomó más dolog is.

2023. szept. 18. 18:32
 22/55 anonim válasza:
Nálam a nő lábfeje a fontos.
2023. szept. 18. 18:45
 23/55 anonim válasza:

Szeretem a kis melleket, lapos lányokat.


Ha ilyen vagy és ismerkednél vékony, izmos fiúval, írj nyugodtan. BP

2023. szept. 18. 19:01
 24/55 anonim válasza:
A mellméret a legfontosabb!A többi mellékes.Figyeld meg hogy a pasik csak azt bámulják! 25L
2023. szept. 18. 19:51
 25/55 anonim válasza:
#24 Számomra a forma fontosabb, mint a méret. 27F
2023. szept. 18. 19:53
 26/55 anonim válasza:
Nekem nem jön be a nagy mell.
2023. szept. 18. 19:56
 27/55 anonim válasza:
Nem. Sőt a kisebbeket jobban is szeretem. 29/F
2023. szept. 18. 20:29
 28/55 anonim válasza:

Egyáltalán nem,én úgy mondanám egy minimális egy extrának számít de semmi több.Ha ez számít akkor az nem párkapcsolat.

Ezt tipikus régi lejárt duma hogy külső megfog,belső megtart és szex összekapcsol.

Nah itt a 3-iknál számít egy kicsit de itt is a teljesítmény a fő lényeg.

2023. szept. 18. 20:42
 29/55 anonim válasza:

Nahhh, nekem aztán nem!

Inkább legyen kisebb, mint nagyobb!

2023. szept. 18. 21:03
 30/55 anonim válasza:

Mivel nem csak férfiakat kérdeztél, én nőként válaszolok. Szerintem vannak azok a férfiak, akik szeretik a szép melleket (de van, akinek a kicsi tetszik, van, akinek a közepes, van, akinek a nagy) és vannak azok a férfiak, akik inkább a szép popsiért rajonganak (itt is sok típus van, nincs általánosságban véve "szép popsi"). De alapjában véve nem ezek számítanak nekik. A legfontosabb a kedves, szép, csinos, mosolygós (vagy különleges, egyedi) arc és a (viszonylag) arányos alak. A közhiedelemmel ellentétben továbbá nem bánják a férfiak, ha egy nő nem cérnavékony. (Mondom ezt vékony nőként.)


Én örülök annak, hogy nem nagyok a melleim, nagyon kényelmetlen lehet nagy cicikkel élni.

2023. szept. 18. 21:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!