Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok, mennyire fontos...

Srácok, mennyire fontos nektek, hogy miből él és mennyit keres egy nő?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy olyan nővel aki a társadalom megítélése szerint a ti pozíciótokhoz képest sokkal lentebb helyezkedik el, ebből adódóan kevesebb fizetést kap és nincs annyira megbecsülve a jelenlegi munkája sem. Ha igen miért és ha nem, miért nem? Tegyük fel, hogy az adott hölgy intelligens, képzi magát, nem így képzeli az életét hosszútávon, csak épp nem tart még ott, ahol szeretne.

2022. ápr. 21. 18:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
literálisan semennyire
2022. ápr. 21. 18:27
 2/19 anonim válasza:
Fontos, de vannak ennèl fontosabb dolgok is.
2022. ápr. 21. 18:29
 3/19 anonim válasza:

Kedves legyen, lehessen beszélgetni vele, ne csak magával legyen elfoglalva! Legyen talpraesett! Tudjam szeretni és Ő is szeressen!

Nem érdekel mennyi a fizetése ha mellette vidám, de szereti a munkájját! Majd együtt megkeressük amire kell a pénz!

De ez én vagyok!:)

2022. ápr. 21. 18:29
 4/19 Noren1989 válasza:
Csak ne legyen lotyó, vagy politikai aktivista.
2022. ápr. 21. 18:30
 5/19 anonim válasza:

Nem érdekel, hogy mennyit keres avagy mivel foglalkozik(mondjuk azért prostituált ne legyen)...túl erős a büszkeségem, hogy ezt megemésszem.

Amúgy is taszítanak a törtető karrieristák, akik azt is megtervezik, hogy milyen teljes kiörléső lisztet vesznek az Aldiban, miután 16.00kor véget ért a nyelvvizsgájuk stb.

De be kell vallanom magamnak, hogy olyan lánnyal nem jönnék össze, vagy inkább úgy mondom zavarna és nem tudnám sokáig tartogatni az érzést....aki jóval magasabb pozícióban van, mint én és jóval többet keres dupla tripla ilyenek. De ha Sugar Mami, akkor ez sem gond.

2022. ápr. 21. 18:31
 6/19 anonim válasza:
Nem a munkája miatt szeretek valakit. Persze mondjuk prosti ne legyen de egyébként nem fontos számomra.
2022. ápr. 21. 18:49
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, megnyugodtam 😆😌
2022. ápr. 21. 18:55
 8/19 anonim válasza:
Nekem nem számít hogy többet keres vagy kevesebbet mint én, mert én a nőt látom benne és nem az egzisztenciát :)
2022. ápr. 21. 18:56
 9/19 nemethkaroly válasza:
Igen, fontos, de nem számít. Ha valakit szeretek, akkor szeretem. A pénz más okokból fontos. Én inkább segítenék a páromnak jobb állást találni, hogy egészségesebb és jobb életett éljen, mert az fontosabb, ha kevesebbet keres, akkor is.
2022. ápr. 21. 19:39
 10/19 anonim válasza:
Mit dolgozol kérdező?
2022. ápr. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!