Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok, mennyire fontos...

Srácok, mennyire fontos nektek, hogy miből él és mennyit keres egy nő?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy olyan nővel aki a társadalom megítélése szerint a ti pozíciótokhoz képest sokkal lentebb helyezkedik el, ebből adódóan kevesebb fizetést kap és nincs annyira megbecsülve a jelenlegi munkája sem. Ha igen miért és ha nem, miért nem? Tegyük fel, hogy az adott hölgy intelligens, képzi magát, nem így képzeli az életét hosszútávon, csak épp nem tart még ott, ahol szeretne.

2022. ápr. 21. 18:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eddig vendéglátóztam, most kereskedelem, viszont tanulok mellette és egyáltalán nem ilyesmi területek érdekelnek
2022. ápr. 21. 20:02
 12/19 anonim válasza:
És a kiszemelted a társadalom megítélése szerint sokkal feljebb helyezkedik el?
2022. ápr. 21. 20:11
 13/19 A kérdező kommentje:
Nincs kiszemeltem, csak foglalkoztatott ez a kérdéskör
2022. ápr. 21. 20:14
 14/19 anonim válasza:
Engem nem zavarna havi 1.1 milliót keresek szóval ki lehet belőle jönni.
2022. ápr. 22. 08:27
 15/19 anonim válasza:

Számomra inkább az a fontos, hogy miként viszonyul a pénzhez az illető és nem az, hogy most gazdagabb vagy szegényebb.

Példa: Volt egy olyan nőm, akinek kilógott a segge a gatyából, meg fizetéstől-fizetésig élt egész életében és mégis meggondolatlanul tudott beleugrani indokolatlanul nagy kiadásokba. Nagyon zavart benne ez a pillanatnak való élés tulajdonsága, mert ott, a vásárlás pillanatában, nagyon feldobott tudott lenni, de utána egész hónapban nézhettem a pénztelenségtől depressziós fejét és az meg már nagyon lelombozó volt.

Szerintem egy felnőtt ember tudjon bánni a pénzzel és az már majdnem hogy mindegy is, hogy mennyi is az a pénz, amiből ő gazdálkodik.

A most, körülöttünk, amerikai mintára kiépülő veretős kultúra nagyon taszító a számomra, mint magyar ember számára. És igen, sajnos, ezek a most hatalmon lévők (kultúrális, politikai, gazdasági, stb.), igenis úgy mérik, kategorizálják az embereket, hogy "amid van, annyit is érsz". Szóval erősen kultúra függő az, hogy miként viszonyulnak emberek az általad feltett kérdéshez. Kevés pénzből élő ember is lehet nagyon jóravaló, szerethető és gazdag is lehet egy semmirekellő, megvetendő alak.

Számomra egyáltalán nem attól vonzó egy nő, hogy mikkel tudja feldíszíteni magát (az említett veretés ugye). Hosszútávon szinte csak az számít nálam, hogy a külsőségeken túl, mi van az illető fejében és szívében.

2022. ápr. 22. 08:34
 16/19 anonim válasza:
Hát, a legyen annyi pénze, hogy nekem ne kelljen már dolgozni. Persze más is lehet, de az már kompormisszum.
2022. ápr. 22. 12:15
 17/19 A kérdező kommentje:

08:34


Ez tényleg nagyon igaz

2022. ápr. 22. 14:25
 18/19 anonim válasza:

Hát egy sokkal szegényebb csajnál felmerülhet, hogy csak a pénzem miatt van velem, de a legtöbb ember nem mondja meg rólam hogy tehetős vagyok, úgyhogy emiatt speciel nem félnék, hogy csak ezért van velem.

Az fontos, hogy szeretne fejlődni és nem elégszik meg, mert ez is azt jelenti, hogy önálló és nem a férfitól várja el, hogy eltartsa.

Esetleg lehetnek konfliktusok, hogy más a társadalmi helyzetünk és ő pazarlásnak éli meg, engem meg nyilván olyanok zavarnának hogy parízert meg margarint vesz, de ezek a problémák áthidalhatóak. Nyilván a költségvetést nem osztanám meg egyik nővel se pár hónap után, de huzamosabb idő után ezek merülhetnek fel.

2022. ápr. 22. 22:22
 19/19 anonim válasza:
Igen, összejönnék egy ilyen nővel. :)
2022. ápr. 24. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!