Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális társkeresésben...

Aszexuális társkeresésben segítség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


27 éves férfi vagyok . Nem mondanám magam csúnyának, inkább jóképűnek mondanak.


A társkeresésben viszont sikertelen vagyok .

Folyamatos, és egyre durvább csalódások érnek....


A lényeg az hogy aszexuális vagyok , és rájöttem hogy ezen nem tudok változtatni.


Azt szeretném tőletek kérdezni hogy akinek aszexuálisként összejött egy boldog párkapcsolat, az hogyan sikerült neki ? Milyen módon talált rá így a szerelem ?

Esetleg ismertek ilyen oldalakat ahol hasonló beállítottságú lányokkal lehet ismerkedni ?

Én úgy veszem észre hogy az emberek nagyon kis százaléka ilyen , és sokan be vannak zárkózva emiatt, pedig lehetne boldogan élni így.


Megköszönöm mindenkinek aki segít nekem:)

Legyen szép napotok



2023. aug. 24. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én 30 éves nőként lennék erre kiváncsi
febr. 23. 16:33
 22/25 A kérdező kommentje:

Már úgy vagyok vele , hogy csak össze költöznék egy lánnyal, akivel támogatjuk egymást , mint két barát lényegében. Ez már sikerült is 1x nekem.


Így simán el van egymás mellett két ilyen beállítottságú ember. Nem a szerelmet kell keresni , mert az valóban nagyon nehéz .


Sokmindnnek kell passzolni hogy kialakuljanak az érzelmek.

febr. 24. 21:05
 23/25 anonim válasza:
Írhatsz
ápr. 26. 20:28
 24/25 anonim válasza:

Én 40+ férfi vagyok. Régóta keresgélek nem teljesen aszexuális partnert. És én sem vagyok csúnya, teljesen átlagos. Sőt koromhoz képest sokkal fiatalabbnak, energikusabbbak kinéző. Átlagos testalkattal. Jó egzisztenciával. De 100x nehezebb ismerkedni, mikor még nem voltam szürke aszex. Sőt tulajdonképpen azt érzem, jobb ha elfogadom hogy egyedül élem le az életem. Vagy próbálkozom folyamatosan nem aszexekkel ismerkedni, és bennmaradni a kapcsolatban amíg lehet. 60 év fölött viszont már nem lesz ez problema legelább :D


Ismerem az aszexulisok rétegetés. Sajnos pont amiatt amit írtál, hogy elenyésző a számuk, és a társadalom valami deviánsként tekint rájuk, plusz emiatt az aszex bzárkórik, kb nulla az esély a pártalálásra. Én legelábbis nem hallottam ilyenről igazán. Csak hogy mindenki keres.


Pedig egy (részben) aszex párkapcsolatban sem kell úgy élni mint a barátok. Mert a behatolásos szexen kívűl rengeteg intim módja van ennek megélésenek, ami túlmutat egy barátságon. A lényeg a kapcsolódás, a megélés, a bizalom, a kötődés és biztonság érzése. Csak az igények legyenek azonosak, mindegy is mindek címkézzük a párkapcsolatot.


Másfelől meg a társadalom ítélkezik az aszexek felett? Ez legtöbb embernél nem egy választható opció, hogy aszex leszek vagy sem.


És milyen álszent a társadalom. Mintha amúgy nagy részüknél amúgy rendben menne minden. Ahol az első házzasságok 60%-a válással végződik. Ahol kb 200 ezer nőt vernek állandóan, és hetente átlagban egy hal meg, mert a párja megöli? A verbális erőszak valeszeg a fizikainak meg a többszöröse.


Úgyhogy amikor az aszexeket lenézik, az a bagoly mondja verébnek eset szép példája... :D

ápr. 27. 10:52
 25/25 anonim válasza:
Szerintem azokon az oldalakon ahol ismerkedni próbálsz írd a bemutatkozásba, hogy egyáltalán nem vagy szexcentrikus és más dolgokat részesítesz előnyben pl romantika, beszélgetések stb. Ez egy aszex, vagy ahhoz közeli társkereső lánynak szimpatikus lehet.
ápr. 27. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!