Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális társkeresésben...

Aszexuális társkeresésben segítség ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


27 éves férfi vagyok . Nem mondanám magam csúnyának, inkább jóképűnek mondanak.


A társkeresésben viszont sikertelen vagyok .

Folyamatos, és egyre durvább csalódások érnek....


A lényeg az hogy aszexuális vagyok , és rájöttem hogy ezen nem tudok változtatni.


Azt szeretném tőletek kérdezni hogy akinek aszexuálisként összejött egy boldog párkapcsolat, az hogyan sikerült neki ? Milyen módon talált rá így a szerelem ?

Esetleg ismertek ilyen oldalakat ahol hasonló beállítottságú lányokkal lehet ismerkedni ?

Én úgy veszem észre hogy az emberek nagyon kis százaléka ilyen , és sokan be vannak zárkózva emiatt, pedig lehetne boldogan élni így.


Megköszönöm mindenkinek aki segít nekem:)

Legyen szép napotok



2023. aug. 24. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én a szexuális fiú vagyok de mind 2 nemmel ősze tudok jönni ha szeretnél ismerkedni írj nyugodtan 17/F
2023. aug. 24. 23:12
 2/25 anonim válasza:
*aszexuális
2023. aug. 24. 23:12
 3/25 anonim válasza:
A korábbi exeimet ismerkedő/társkereső oldalakon ismertem meg, a legutóbbi exem pedig az ismeretségi körömből. Most évek óta elvagyok egyedül és nem igazán érdekel a társkeresés. Páran rám írtak egy aszex facebook csoportból, de nem tetszett. Nem volt elegendő hasonlóság, közös érdeklődés és külsőre se voltak annyira szimpatikusak. Leginkább azért próbáltak ismerkedni, mert sehol máshol nem találtak társat és ez nekem kiábrándító, inkább egyedül jobb, amíg nincs olyan, akit igazán érdekelnék. 32/F
2023. aug. 24. 23:18
 4/25 anonim válasza:

Aszex vagyok,csap éppen meleg férfi.

:(

2023. aug. 25. 04:44
 5/25 anonim válasza:

Enis aszex


40 F

2023. aug. 25. 18:15
 6/25 anonim válasza:
Vannak facebookon aszexuális csoportok, esetleg próbálkozz ott
2023. szept. 19. 19:11
 7/25 anonim válasza:
Aszex embereknek hogy lesz gyereke?
2023. okt. 9. 19:45
 8/25 anonim válasza:
Sehogy, minek nekik gyerek? Nem kell mindenkinek gyereket csinálnia
2023. okt. 10. 01:50
 9/25 anonim válasza:

8-as


Ebből világosan látszik,hogy az aszexualitás ellenkezik az evolúcióval,tehát természetellenes.

Már rég kihaltunk volna,ha rajtuk múlik.

2023. okt. 10. 06:41
 10/25 anonim válasza:
Az lemaradt, fiút vagy lányt keresel
2023. okt. 10. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!