Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másoknak hogyan működik...

Másoknak hogyan működik mostanság a Tinder?

Figyelt kérdés
Régebben, folyamatosan sikerélményeim voltak, elég sok nővel randiztam, most meg like-om sem igen van. Kihagytam 4 évet kb, mi változott? Csajok a ti véleményetek is érdekelne. 29f Bp

2023. jún. 15. 13:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem se nagyon működik, pedig amikor még nem volt ez a gold-os dolog, akkor több matchem volt, most meg szinte semmi.
2023. jún. 16. 12:24
 12/14 anonim válasza:

#10


Hát ez személyiség függő ki hogyan fogalmaz. Mesélj magadról valamennyit meg írd ki mi a célod stb. Valószínűleg elolvassa pár lány is és ha valaki úgy gondolja te más vagy mint a többi és érdekesnek talál, akkor rád ír.


Ez olyan mint mikor valakinek nincs semmi stílusa meg semmi érzéke hozzá, hogy kell jól kinézni és olyan előnytelen profilképet tesz ki magáról, hogy csak na. Aztán csodálkozik miért nem jön össze semmi. Egy kis változással pedig elég jó parti lehetne csak elbénázza. A kérdés kiírás is ilyesmi. Vagy benned van, hogy normálisan megfogalmazd vagy nincs. Jó példa erre akik csak annyit tudnak kiírni, hogy ismerkednének fiatal csajokkal, írjanak. Nekik ennyire futotta. Az a kérdés neked mennyivel megy jobban. Remélem érthető a lényeg.

2023. jún. 16. 12:57
 13/14 anonim válasza:

Érthető persze, de nem kérdést akarok kiírni, masolni meg főlrg nem, csak kíváncsi vagyok milyen egy jól működő eset :D

Nem kell ide bedobni, de privátban eljüldhetnés.

2023. jún. 16. 14:01
 14/14 anonim válasza:

Én mostanában(durván egy hónapja) töltöttem le először a tindert, mert a többiek azt mondták fasza, de nem az. A baráti körömben sokan velem ellentétben még együtt vanak barátnőikkel, és a barátnőikkel validáltam a profilom, hogy igen, jobb mint a legtöbb profil. Meg a "szia mizu"-nál is értelmesebben kezdeményeztem, de nem sok siker. Match után is ignorálnak, ami nem gond egy bizonyos szintig, de hogy mind a 28 matchem amit ebben az egy hónapban szereztem ezt csinálja, fura nekem. Pedig a catfishing elkerülése miatt, csak kitöltött és verified profilokat húzok jobbra.


Én eddig is kételkedtem a működőképességében, de mostmár tudom is, hogy vacak az egész, és a lányok egotuningjáról szól, hogy dob egy instát és kövesd be, mint ahogy azt előttem írták.

2023. jún. 24. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!