Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes lenne a Tindert...

Érdemes lenne a Tindert kipróbálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon régóta nem volt lehetőségem csajozni és már egy ideje nem is volt olyan lány, aki bejött volna nekem. Barátaim már nagyon mondogatják, hogy próbáljam ki a Tindert, nincsen veszíteni valóm. Igazság az, hogy nekem ez a jobb-balra húzok csajokat első blikkre nem tűnik annyira jó koncepciónak. Másrészt én soha ne voltam az a nagyon social media guru, így nincsenek róla jó képek, nem tudom “menő” instagramot belinkelni, mert hát megnéztem, hogyan nézhet ki egy profil. Hozzáteszem, hogy jó képeket tudok csinálni még, de értitek mire akarok célozni összeségében.


Ennek ellenére nagyon elgondolkodtam, hogy tehetnék egy próbát, hátha összehoz az élet egy lánnyal.


Mit gondoltok, érdemes lehet kipróbálni, vagy hagyjam a fenébe?



2023. máj. 25. 22:01
 1/10 anonim válasza:
Ha nagyon jól nézel ki külsőleg, akkor próbáld ki, ha nem, akkor felejtsd el, mert nagyon nagy a férfi többlet ott is.
2023. máj. 25. 22:10
 2/10 anonim válasza:
miért ne?
2023. máj. 25. 22:12
 3/10 anonim válasza:

Próbáld ki persze.

Csak arra vigyázz sok a fake profil, ami gondolom az adataidat akarja.

2023. máj. 25. 22:23
 4/10 anonim válasza:

Érdemes fent lenni, hiszen így lesz lehetőséged olyanokkal ismerkedni, akikkel amúfy soha nem találkoznál.


Férfiként fontosak a jó képek, és egy tömör leírés is. A profilodat töltsd ki.


Képkiválasztásban tudok segíteni, ha gondolod, de férfi oldalrtl vagyok én is, szóval nem biztos, hogy azokat a dologkat fogom látni, ami a nőknek valóban fontos.


Őhmm... húzogatással ne bajlódj. Nyugodtan húzz jobbra mindenkit, majd válogathatsz később a matchek közül, hogy kire fogsz ráírni. Nem lesz sok...

2023. máj. 25. 22:35
 5/10 anonim válasza:
Csak akkor ha jól nézel ki, jók a képeid és a leírásod is érdekes. Amúgy tele van átlagos férfiakkal, így ki kell tűnni.
2023. máj. 26. 00:51
 6/10 anonim válasza:
Ha gondolod, bár nekem eddig minden ismerősöm kitörölte egy pár hét után xd
2023. máj. 26. 00:58
 7/10 anonim válasza:

Ez a kerdes kiirasa pont annyiideig tartott mint letölteni a tindert.

Es igazabol mint kettore semmire se mész.

2023. máj. 26. 01:11
 8/10 anonim válasza:
Nincs mit veszìtened , akit szeretnéd h jobbra húzzon az úgysem fog 😄
2023. máj. 26. 07:15
 9/10 anonim válasza:

Mindenképp töltsd le, de mellé használd a bumblet, badoot és fb datinget is. Átlagos srácként badoo és fb dating lesz a legjobb hely, pláne ha bp környékén laksz.


Számít a kinézet ezeken a helyeken, de ha nem egyéjszakásokat keresel, akkor egyáltalán nem gond, ha átlagos vagy. Az egyetlen fontos dolog, hogy normális képek legyenek rólad és ne csak egy darab, meg ne ugyan azon a helyen (pl szobádban) készült képeket használj. A leírásod is fontos a profilod alatt, de ha nincsenek rendes képeid, akkor nem fogják elolvasni.


Meg ami ilyen helyeken fontos, hogy a realitás talaján kell maradni, pláne tinder esetében. Pl ha insta modell kinézetű csajokat húzol jobbra, akkor nem lesz egy matched sem. Ami még fontos, hogy pénztárcádra is figyelj, mert a sok utazós képes csajszik szeretnének utazni, de ha nincs ilyenre pénzed/időd, akkor minek húznád jobbra?

Ezen kívül meg nyílván valami értelmes szöveget írj nyitásnak, ne csak egy mondatokban válaszolj és ha kapcsolat a célod, akkorne csajozósan beszélgess valakivel, hanem úgy, mintha barátot keresnél.

2023. máj. 27. 11:05
 10/10 anonim válasza:

Én lányként most akarom kipróbálni, de jót nemigen hallottam róla, csak... hát nem nagyon látok jelenleg más lehetőséget. Az itteni válaszok is elég elszomorítóak.

De ha gondolod, akkor hagyd ki még pár napig, és beszélgessünk :)

2023. máj. 29. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!