Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes kipróbálni a Tindert?

Érdemes kipróbálni a Tindert?

Figyelt kérdés
21/L

2021. nov. 22. 23:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
ha azt mondom ne, akkor nem fogod?
2021. nov. 22. 23:06
 2/14 anonim válasza:

Attól függ, mit keresel. Lányként nagyon sok matched lesz és sokan fognak neked írni, a nagy részük szexet keres.

Az egész platform arra van kitalálva, hogy 1-2 kép alapján dönts, nagyon felületes.

Ettől függetlenül lehet ott párkapcsolatot is találni, de arra talán vannak jobb felületek.

2021. nov. 22. 23:14
 3/14 anonim válasza:

Hogy nézel ki? Komoly kapcsolatot szeretnél találni? Könnyen átvernek az emberek?

Ezekre a kérdésekre fontos lenne választ kapni, mert rengeteg minden múlik rajta. Ha csak alkalmi partnereket szeretnél, akkor nyugodtan próbáld ki, mert csajként teljesen mindegy, hogy hogyan nézel ki, találsz majd valakit úgyis. Ha komolyabb kapcsolatot keresnél, akkor már nehezebb dolgod lesz és fontosak lesznek a fentebbi kérdések, mert azok nélkül nem tudok neked segíteni.

2021. nov. 22. 23:43
 4/14 anonim válasza:
Csaj vagy, szóval elég valószínű hogy sikered lesz akkor is ha full átlag csaj vagy.
2021. nov. 23. 00:48
 5/14 anonim válasza:
Attól függ mire. Sokan azért nem szeretik, mert egy társkeresőre számítanak, pedig valójában egy szexpartnerkereső, ami szerintem elég egyértelmű, de mégis vannak, akiknek nem. Szóval ha mondjuk szombat este gyorsan szükséged van egy gyors menetre, de nincs kedved sokat bajlódni vele, akkor jó a tinder. Ha társat keresel, akkor egy társkeresőt próbálj ki!
2021. nov. 23. 01:42
 6/14 anonim válasza:
5. vagyok, most nézem, hogy 21 éves lány vagy. Akkor annyira nem biztos, hogy érdemes kipróbálnod. Ha szexpartnert keresel, fiatal lányként ennél igényesebb módokon is találhatsz. Ha társat, akkor meg főleg. :D
2021. nov. 23. 01:45
 7/14 anonim válasza:
Nem
2021. nov. 23. 03:08
 8/14 anonim válasza:

Tényleg nem. Írhatnék hosszú sorokat, de már belefáradtam.

Értelmiségi nem nagyon van ott.

2021. nov. 23. 08:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából komoly kapcsolatot keresek, nem csak egy egy alkalmasat. Azért gondolkodtam el, mivel hallottam akik tényleg megtalálták ott a szerelmet és nem csak egy alkalomra, hanem hosszú távra. Viszont biztonytalan voltam abban, hogy megéri-e. Milyen társkeresőket ajánlnátok helyette?
2021. nov. 23. 10:06
 10/14 anonim válasza:
Nem.
2021. nov. 23. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!