Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes kipróbálni a Tindert?

Érdemes kipróbálni a Tindert?

Figyelt kérdés
21/L

2021. nov. 22. 23:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
A Tinder nem jó. Én csak a Tenderben bízok. Kiírlak téged is mert kellesz nekem mint Lölőnek a káefté. :)
2021. nov. 23. 11:04
 12/14 anonim válasza:

Én fiuként Tindereztem 3-4 évig és az a tapasztalatom, hogy a lányok nagyrésze nem tudja mit akar. Igy az esetek nagyrészében pl megvolt az elsörandis csók, tapi, vagy akâr az elsörandis szex is. Nem mondom én sem komoly kapcsolatra hajtottam mindig, de azért sikerül 1-2 honapos rövidtávu partnereket találni.

Mára rájöttem, hogy nem a Tinder a megoldàs. Viszont azt alátámasztom, hogy a legjobb lánybarátomat ott ismertem meg. Szoval van értelme, bbár mindenkinek más. :)

2021. nov. 23. 11:41
 13/14 anonim válasza:
jó, ennyi erővel egy swinger klubban is megtalálhatod a szerelmet, de oda sem amiatt mész. a lehetőség sehol nincs kizárva.
2021. nov. 23. 18:21
 14/14 anonim válasza:

Érdemes, de nyilván kell szelektálni akármennyire is bunkónak hangzik. Kevés csak szexet akaró sráccal matcheltem be, és ezt hamar tudtára is adják az embernek, így normálisan be lehet fejezni a beszélgetést. Alapból normális képekkel rendelkező srácokat húztam jobbra (értsd: nem a kocsi előtt/félmeztelenül feszítő, vagy egy kézműves sörrel vagánykodót stb...). Viszont sokan vannak, akik már első tali után már kb. a közös jövőt tervezik. Mindegyik sráctól megkérdeztem, hogy mióta használja az appot és legtöbben alig pár hónapja 2-3 talival és képesek voltak azon síránkozni, hogy milyen kevés lánnyal jutottak el a személyes találkozásig. Nekem 1,5 év alatt volt 3 találkozóm Tinderről és a 4-ből lett az immárom 8 hónapos kapcsolatom.


Haverjaimnak meg bnőimnek is bejött a Tinder párkapcsolatra. Bnőm előző 2 kapcsolata is ezáltal lett (egyik 10 hónap, a másik 2 év). Legjobb haveromnak is volt több rövidebb kapcsolata, csak költözés miatt most csak kötetlen dolgokra vágyik és etéren sem panaszkodik a „felhozatalra”.


A szorosabb ismerősi körömben többeknek bevált. Olyan volt sulistársamról is tudok, aki ott ismerte meg mára már feleségét.

2021. nov. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!