Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másoknak hogyan működik...

Másoknak hogyan működik mostanság a Tinder?

Figyelt kérdés
Régebben, folyamatosan sikerélményeim voltak, elég sok nővel randiztam, most meg like-om sem igen van. Kihagytam 4 évet kb, mi változott? Csajok a ti véleményetek is érdekelne. 29f Bp

2023. jún. 15. 13:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Valószínűleg te:)
2023. jún. 15. 15:46
 2/14 anonim válasza:

Totálisan a pénzlehúzásra megy az egész (prémium). Prémium nélkül láthatatlan vagy. Sok a catfishező kamuprofil is.


Jobban jársz, ha kimész a városba, előbb kapsz randit egy nőtől.

2023. jún. 15. 16:05
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es: Ezen is gondolkodtam de szerintem szinte semmit sem változtam.


2-es: igen az lesz, amúgy is jobb személyesen , csak tényleg régen pofon egyszerű volt a Tinder

2023. jún. 15. 16:29
 4/14 anonim válasza:
4 év alatt sokat romlott a helyzet. Ha liket kapsz se válaszolnak legtöbbször. Tudod a világ egyre butább lesz és ez a tinderre is kihat. Szinte már használhatatlan. Itt gyakorikérdésekről több nőt összeszedtem mint tinderről és egyik se volt alsó kategóriás.
2023. jún. 15. 18:11
 5/14 anonim válasza:

1-es vagyok.

Az is igaz, hogy mostanában a Tinder meg a Badoo is inkább ego tuningnak jó, vagyis a lányok felmennek, kirakják az insta oldalukat, és várják a követőket, nem ismerkedni vannak fent.

Szóval sokat higult maga az oldal.

2023. jún. 15. 18:14
 6/14 anonim válasza:
Annyi változott, hogy olyan lett mint az elittárs. Senki nem válaszol.
2023. jún. 15. 18:23
 7/14 A kérdező kommentje:
4-es, hogy ismerkedsz itt? Csak azért, mert nekem soha nem volt itt ilyen tapasztalatom
2023. jún. 15. 18:31
 8/14 anonim válasza:

Hát most egy ideje már itt se ismerkedem. Régebben csak különböző kategóriákban ha voltak lányok és tudtam velük beszélgetni az adott témában amit kérdeztek akkor beszélgettünk és aztán átmentünk facebookra és ment minden simán.

Most, hogy már van ismerkedős kategória is, könnyebb a helyzet. Kiírtam, hogy ismerkednék csak rendesen megfogalmazva és aki szimpinek talált az írt. Vagy én írtam rá olyan lányra aki új barátokat keresett itt. Mivel gyakorin is sok a beteg ember ugyan úgy mint a tinderen, így nagy esélyed van kitűnni ha kicsit is normális vagy. Ha jól elbeszélgetsz valakivel már mehetsz vele facebookra. Ha jól is nézel ki meg többnyire nyert ügyed van.

2023. jún. 15. 18:45
 9/14 A kérdező kommentje:
Na akkor kipróbálom mi bajom lehet
2023. jún. 15. 18:51
 10/14 anonim válasza:
#8 mit jelent a rendesen megfigalmazitt kiírás? Tudod linkelni esetleg a kérdést amivel sikerült ismerkedned?
2023. jún. 16. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!