Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a társkeresési módszerről? Apám mutatta, de ő a 80-as években volt 20 éves amikor nem volt okostelefon tinder, instagram. Szerintetek mennyi idő után vinne el a rendőr?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a video.


2023. jún. 14. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Mármint szerintem ha ezt be merném játszani 5 lányból 4 elküldene, lehet, hogy 1-nek tetszene de ugyanannyi az esély rá, hogy egy rendőrt hívna, vagy odahívna valakit, beparázna, stb. Szóval én nem tudom. hogy ez jó ötlet. Meg éljünk ilyen lazán. Aranyos. De nem működne.


Vagy igen?

Ja és FÉRFIKÉNT!!!! írom. nőként persze.... bárkihez odamegy. vinné

2023. jún. 14. 18:06
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval FÉRFIKÉNT ezt bejátszani.
2023. jún. 14. 18:06
 3/5 anonim válasza:
Szerintem gyerekes és bunkósag. Max prankként megy el, de utána is minimum hogy elmondom hogy ez csak egy vicc volt és meghívom valamire. De szerintem Magyarországon a legtöbb helyen elküldenek melegebb éghajlatra egy ilyen után🤷‍♂️😅
2023. jún. 14. 18:27
 4/5 anonim válasza:
Ezt remélem te sem gondoltad komolyan... 🤦
2023. jún. 15. 06:41
 5/5 anonim válasza:

Áh, nehogy azt hidd, hogy a magyarok majd adnak a kajájukból.


Viszont, ha nem csak kussban belemászol a személyes terében, hanem odaülsz és beszélgetsz vele, akkor nem lesz cringe.

2023. jún. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!