Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt Budapesti, vagy...

Vannak itt Budapesti, vagy Bp.-hez közeli városban lakó gyorsétterembe dolgozó lányok (Kfc,Meki,Burger st...) akinek lenne kedve ismerkedni? 31f

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 21:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
10, hogyan tudnál érvelni emellett? Fejtsd ki kérlek, köszönöm.
2023. máj. 15. 19:08
 12/17 anonim válasza:

"Sajnos a mai nők nagyon szànalmasak ès felszìnesek... Csak a presztisedet nézik meg a pénztárcádban turkàlnak, az igaz belső értékekre meg nagyívben szaranak, mert felszínes, érdek, aranyásó p*csàk!...."

Akkor miért akarsz velük ismerkedni?😂

Veled nem az a probléma hogy vagyonőr vagy, hanem az hogy segghülye vagy.

2023. máj. 15. 21:20
 13/17 A kérdező kommentje:

Látom, sok álazent picsának fáj itt az igazság! 😀


Igen seghülye vagyok persze! Arról a mondásról nem hallottàl még, hogy akinek nem inge nem veszi magára?


Ezek szerint te is ilyen vagy hisz magadra vetted! Te nagyon okos szukaselejt! 😂😂😂

2023. máj. 15. 21:43
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy csak sajnàlni tudlak, hogy csak ennyi örömöd van az életben, hogy ide böfögsz kötekedni és megmondani a tutit! Itt èled ki a fusztràlt nyomorúlt lelkivilágodat, mert a valóéletben tèged sz*patnak mèlytorokkal! Savanyú a szőlő! Szar ügy! 😉😊
2023. máj. 15. 21:47
 15/17 anonim válasza:
Férfi vagyok. Viszont jobb lenne ha nem égetnéd magad tovább ilyen kommentekkel, csak magadat járatod le. Szerinted ezek után ki akar veled ismerkedni?
2023. máj. 15. 22:09
 16/17 anonim válasza:
11es vagyok, szintén férfi. Továbbra is várom az érvelésed amivel alátámasztod, hogy a 9es válaszom alapján miként következtettél arra, hogy magamra ismertem (meg egyáltalán miben)... értelmes, összefüggő mondatokban, ha szabad kérni, köszönöm. Egyébként ásd el magad, nem csoda, hogy nem kellesz a kutyának se.
2023. máj. 15. 22:21
 17/17 anonim válasza:

Te kinézed belőle hogy tud értelmesen érvelni? 😂

Szegény nyomorult csak frusztrált a kisebbségi komplexusa miatt és a nőket hibáztatja a sikertelensége miatt. De azért kéne egy gyorséttermis csaj 🤣

2023. máj. 15. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!