Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt Budapesti, vagy...

Vannak itt Budapesti, vagy Bp.-hez közeli városban lakó gyorsétterembe dolgozó lányok (Kfc,Meki,Burger st...) akinek lenne kedve ismerkedni? 31f

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 21:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez aztán a szempont. Meg tudod magyarázni, hogy miért pont ez alapján keresel nőt?
2023. máj. 13. 21:40
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen bejönnek. Ha nem is kőbevésett szempot, de szerintem szexik. Ez olyan mint valakinek a tűzoltók, valakinek az orvosok, valakinek a katonák jönnek be. Mi ezzel a baj?
2023. máj. 13. 21:44
 3/17 anonim válasza:
Baj nincs vele, azért merült fel a kérdés nem csak az első válaszolóban, hanem bennem is, mert a normmal nem felel meg és általában ezek a lányok fiatalabbak, legtöbbször diákmunkások is, te pedig 31 vagy. Baj viszont nincs vele, valakit ez izgat, valakit az, de, ha csak, amiatt keresel ilyen lányt, mert neked ez a szexi, ne árulj zsákba macskát és mondd ki hogy dugni akarsz. :)
2023. máj. 13. 21:57
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért annál többre is nyitott lennèk. :)
2023. máj. 13. 21:59
 5/17 anonim válasza:
Te mivel foglalkozol?
2023. máj. 13. 22:14
 6/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg vagyonőr vagyok.
2023. máj. 13. 22:17
 7/17 Help24 válasza:

Szerintem próbálj meg szociális életet élni, ha van rá lehetőséged azzal többre mész.


Abban viszont van igazság, hogy a legtöbbje mind diák munkát csinál, ami nem lényeges, ha eltudja fogadni azt, hogy vagyonőrként dolgozol.


Sajnos nagyon kevés lány van, aki ezt elfogadná, mert úgy vannak vele többre is vihetné az ember. Ami szerintem egy f.szság, mert Te épp ugyan olyan értékes vagy, mint az a lány aki a Gyorsétteremben dolgozik.


Csak tapasztalatból írtam le Neked, hogy amikor én találkoztam egy lánnyal Ő egy Burger Kingben dolgozott és beszélgettünk, ismerkedtünk míg rá nem kérdezett Én mivel foglalkozom?


Elmondtam vagyonőrként dolgozok elég sok éve és hát a szemek és száj húzásra azért fel figyeltem amire rá is kérdezett nem ciki kicsit az a munka?


Nem értem, mit kell azon cikinek érezni, de mivel láttam rajta nem leszek már nyerő nála, én is bevágtam a kést a kérdésbe, hogy én sem kérdeztem azt, hogy a Burger King nem e ciki.


És tudod mi volt a válasz? Nagy dühős, mérges pillantások. Szóval ezzel, csak azt akarom leírni, hogy én magam sem tudom néha mi a francot kellene dolgozni ahhoz egy férfinak, hogy egy lánynak az jó legyen. De itt már egy megfelelési kényszer lenne, ami nem én vagyok szóval akkor bye bye szása! 😄


Én azért, nem szeretnék váltani szakmát, mert neki az ciki vagy nem tetszik vagy mert bele beszélik a kis fejükbe a barátnői, hogy “Én biztos nem jöttem volna vele össze„ című duma.


Mi alapján érvényesítjük az embert? Mi ez a nagy válogatás és szórás? Segítek! Megteheti nőként, de soha nem fogja megtudni, hogy lehet egy hatalmas jó példa értékű emberről mondott le vagy vesztett el, ami majd kihat a jövőjére.


És összejön valakivel akivel nem olyan jó mert lehet raktárban dolgozik élete férfija igaz az sincs sokat otthon, de nem számít és a lány ott van 28-30 fellett már de kesereg, hogy nem érzi magát jól a kapcsolatban.


Szóval érted mire gondolok. Arra, hogy szerintem valójában mindegy is lenne, hogy mit dolgozik egy férfi bizonyos mértékig persze, amíg nem egy lusta, koszos, röfögös disznó. Nem tudom, honnan vagy miből kifolyólag jött ez a sztereotípia, hogy a Vagyonőrrel soha műsor mint, ha valami gyilkosról vagy maffiózóról lenne szó.


Pedig én is elmondhatom magamról, hogy nem vagyok egy ápolatlan, magára igénytelen ember hiszen, a hét pár napjában fel veszem a fehér inget, nyakkendőt öltönyt ha szükséges éppen, tiszta körmök, finom illat és megkezdem a munkát.


Azért mert az van rá írva az Ingemre, hogy Security, attól még ugyan úgy van nekem is szívem és ugyan úgy egy értékes embernek tartom magam.


Üdv:

egy Vagyonőr társ!

2023. máj. 15. 09:49
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, maximálisan egyet értek veled! Sajnos a mai nők nagyon szànalmasak ès felszìnesek... Csak a presztisedet nézik meg a pénztárcádban turkàlnak, az igaz belső értékekre meg nagyívben szaranak, mert felszínes, érdek, aranyásó p*csàk!....


Én bevallom férfiasan, hogy szívből rühellem a szakmámat, egyâltalán nem élvezetből csinálom, de jelenleg nincs más, és valamiből élni kell...


Én személy szerint nem vagyok ilyen érdek, anyagias féreg ember! Én akàr egy takarítónővel is összejönnék, ha benne találnàm meg a szerelmet!


Nagyon szànalmas, és elkorcsosult társadalomban èlünk sajnos.... És ez még csak rosszabb lessz....

2023. máj. 15. 11:11
 9/17 anonim válasza:
Incel oldalad szépen megmutatkozott. Ilyen csodálatos túláltalánosítás komolyan gondolása mellett maximum 75-ös iq szinted lehet. A helyedben nem csodálkoznék
2023. máj. 15. 11:15
 10/17 A kérdező kommentje:
Neked mèg annyit sem ér el az iq szinted! 😀 Látom magadra ismertèl! 😉
2023. máj. 15. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!