Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Extrém elhízott nő,aki megértő...

Extrém elhízott nő,aki megértő társra,szeretetre vágyik?

Figyelt kérdés

Olyan hölgyet szeretnék találni,aki társra vágyik,esetleg segítségre szorul a mindennapokban.Örömmel segítenék,támogatnék ilyen adottságú nőt.

Teljesen normális,hétköznapi férfi vagyok,de csak az extrém nagy nők érdekelnek.



2023. máj. 8. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Privátban írhatsz,ha érdekes a keresésem.Örülök minden válasznak.
2023. máj. 8. 18:23
 2/4 anonim válasza:
Olyan diplomás nő is írhat aki lusta lefogyni? De ez miatt olyan mérges hogy szereti a kevesebb iskolai végzettségű gyakorikerdesek felhasználóit ezzel bántani? Meg a szintén súly problémákkal küzdőeket meg akik tisztességesen dolgoznak 350 ezer körüli nettó bérért azokat úgy beállítani mintha csövesek lennének?
2023. máj. 8. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom követni......Pedig diplomás vagyok.
2023. máj. 8. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszinte imádója vagyok az extrém nagy nőknek,s valóban bármiben segítenék,amiben szükség van rám.Nincs felső súlyhatár,írj bátran!!
2023. máj. 10. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!