Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miként lehetséges hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehetséges hogy egy börtönből szabadult 40-es,elhízott férfi pár hét alatt talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Környékbeli a férfi régebben jóban voltam vele,de utána csak pár szavakat beszéltünk.Többször ült már,nem átlagos kinézetű hanem inkább kicsit torz az arca,kövérkés,semmi pénze nincs egy romos házban él és egy 500 ezres kocsija van.Amióta kijött a második viszonylag jó nője van,haverjaimmal nem értjük.

Én pl egyetemet végeztem,átlagos arcú,sportos férfi vagyok,mégis sokszor lekoptatnak a nők,hogy valami hiányzik,nem érzik a rezgést,meg ilyenek.

Akkor ez hogyan lehetséges hogy nem egy stabil hátterű,tanult férfi kell a nőknek hanem egy ilyen lecsúszott alak?


2023. márc. 15. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A nőknek? Gondolkodj kicsit, ha olyan okos vagy.
2023. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert egy börtönviselt alak, gondolom tökös, magabiztos, domináns. Rengeteg nőnek betriggereli az ilyen viselkedés a lába közti részt akkor is, ha az ép eszével ellenkezne (bár ez nem mindig történik meg).


A férfi szexualitás egyszerű, mert kizárólag a szépségre indul be, a női szexualitás ennél egy bonyolultabb. Az beindulhat ugyanúgy a szépségre, de beindulhat a dominanciára, hatalomra, vagyonra, biztonságra is. Sok nő sajnos előbb választ egy bántalmazó magabiztos, domináns férfit, vagy egy börtöntölteléket, mint egy unalmas agreeable személyiségtípusút.

2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szeritem azért, mert a saját szintján keresgél. Értelemszerűen a társadalom söpredéke közt nők is vannak, ő meg feltételezem onnan akasztott le magának egy barátnőt.

Ha az emberek felismernék, hogy ki való nekik, és ki nem, akkor pillanatok alatt találna párt mindenki.

2023. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
3. Ja, ezért keresgél rengeteg nő a tőle minimum kétszer többet kereső férfiak között, meg a vállalkozók, IT-sok, milliárdosok között.
2023. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Ja, és ezért nem találnak párt. Ki mondta, hogy szerintem a nőknek a náluk húszszor jobb pasik közt kell keresgélni? Próbáld meg értelmezni a szöveget, légyszi

2023. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Má'n korábban megmondtam: a mai magyar, tanult nőknek erre van igényük, ezt a szint követelik meg.
2023. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exem informatikus ..de olyan önző, sóher, pitiáner alak..hogy hihetetlen..tuti milliókat keres..de tőlem egy szem csokit is sajnált..nő comment

.. ilyen ez a high society.. egyesek a saját szarukat is megennék ha nem lenne büdös .. amúgy a manipuláció nagy mestere volt..

2023. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!