Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy egy kover,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy egy kover, noknel sikertelen ferfi fogyas utan sikeres lesz a tarskeresesben?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan ferfit, akit a fogyás es az ezzel jaro onbizalom gyokeresen megvaltoztatott?
2021. jan. 4. 04:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne. Nagyon sokat változtat még az arcon is a fogyás. Mindenképpen jobban néz ki egy egészséges súlyú férfi
2021. jan. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kövérnek nem mondanám ,de volt rajta felesleg. Nagyon kigyúrta magát és szép számmal fogyasztja a nőket azóta is.
2021. jan. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Manapság már az a férfi kövér aki +5/10 kilóval túl lépi a hozzá tartozó átlag sújt , akin kemény 20-100 kilók vannak azt már embernek sem nézik.
2021. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Mivel a nőknek csak a külső számít (az anyagiak mellett), nagyon is lehetséges.
2021. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. Valami 150 kg-ről lefogyott 90 kg-re, izmosodott is közben, teljesen megváltozott az arca is, normális frizurát és arcszőrzetet választott, normális ruhákba öltözött, és tádám, már menyasszonya van. Mindezt 2 év alatt, úgy, hogy előtte sorozatosan csak kudarcélményei voltak.
2021. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én nőként saját tapasztalatom alapján az tudom mondani h nem ...

82 kg voltam most 60 ...

és csak emiatt nem lettem sikeresebb :(

2021. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 110 kilóról fogytam le 85-re, azóta van barátnőm.
2021. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes lefogyni, már csak az egészséged miatt is.

De nekem is van ismerősöm, aki kamaszként mackós volt és visszahúzódó, aztán egyetemen kigyúrta szépen magát és na, nagyon jó pasi lett, van is barátnője.

2021. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamattudom felhozni példának. Mikor lefogytam, rögtön lett csajom is. Nem is az a lényeg, hogy ki vagy gyúr a, vagy sem. Inkább az, hogy ha egy soványabb tested van, jobban tudsz öltözködni is, jobban állnak a ruhák. Egy dagadt emberen a legtöbb ruha rosszul áll, azt veszi föl, ami rámegy.
2021. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 Fordítva teljesen más a helyzet, mert nekünk férfiaknak fontosabb egy nő személyisége, mint a külső, míg nektek nőknek a férfi külseje a legfontosabb. Te lehetnél akár egy bombanő is külsőre, akkor sem kellenél a férfiaknak a személyiséged miatt.
2021. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!