Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan sikertörténetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan sikertörténetet ismersz, amiben a férfi rinyálás helyett tett azért, hogy sikeres legyen a társkeresésben és a kapcsolat fenntartásában is később?

Figyelt kérdés
Ha te még mindig rinyálsz, mikor írod meg a saját sikersztoridat?
2020. okt. 4. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Én egyszerre keresek társat és rinyálok.


Rinyálok azért, mert hiába keresek párt és próbálok meg mindent, nem vagyok elég jó egy nőnek sem.


28/F

2020. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És még az értő olvasás sem megy
2020. okt. 4. 23:59
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
mindegyik nőnek csak a pénz kell, ha nincs akkor rinyálás van
2020. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
.....
2020. okt. 5. 00:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván konkrétumokat, neveket nem fogok írni, de az ismeretségi körömben ismerek ilyen típusú férfiakat, de szerencsére ők viszonylag gyorsan, időben észbekaptak, és arra is rájöttek, ha a csittifitti 20 éves feszes testű modellre várnak csak azért, mert az a trendi, várhatnak örökre. Elkezdtek rendesebben ápolni a bőrüket, hajukat (pl. elkezdett mozogni, elment bőrgyógyászhoz, elkezdte rendszeresen mosni a haját, jobb fazont vágatott, leborotválta a szakmunkásbajuszt vagy éppen rájött, hogy neki tényleg jól áll a szakáll és bajusz, ha növeszt... vett pár normális ruhát - sok pasi ilyen 20 éves, kirongyosodott göncökben, 3 számmal nagyobb pólókban, reklámpólókban, kibolyhosodott "kocka" termopulóverben, tréninggatyában jár, és csodálkozik, hogy a csinosan, divatosan öltözött cukimuki lányok miért velük mennek el :D... ők sem a kitérdesett melegítőnadrágban nyomuló, lenőtt hajfestésű nőcikre mennek rá azért), és találtak is tök kedves, aranyos, helyeske, átlagos vagy minimálisan átlag alatti / feletti csajokat.
2020. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ilyenkor valaki az egóját akarja növelni az ilyen kérdésekkel, vagy mi van?


Tényleg mindenki azt hiszi, hogy ez ilyen egyszerű, hogy "vagy rinyálsz, vagy teszel érte"? Mi van olyankor, ha tesz érte, nem rinyál, mégsem jön össze semmi és egy idő után szimplán megunja?

Vagy ha összejön, de azért rinyál, mert mi jön össze?

2020. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt.

Az egyik srácot koliban ismertem meg. Elég vékony volt és nem is túl magas, nagyon visszafogott. Kigyúrta magát, próbált pozitív lenni és hasonlók. Most már elég jó állapotban van és van barátnője is.

A másik srácot félig tudom csak pozitívnak mondani. Teljesen sikertelen sosem volt, csak későn érő.


Más eseteket nem láttam, pedig elég sok emberrel találkoztam már. Vagy az volt, hogy az illető eleve sikeres volt, rendben volt vagy az, hogy az illető hiába javította magát, nem stimmelt valami.

Pl. az egyik haverom rossz családi háttérrel, kevés önbizalommal nekiállt edzeni. És bejött a csajoknak, de egyszerűen senki sem foglalkozott a lelkével. Hiába volt humoros, társasági, hiába tudott befűzni szexre vagy komolyra lányokat, valahogy senki sem volt hozzá elég mély érzésű.


A saját sztorim is félúton van. Alapvetően rengeteg dolog miatt panaszkodhatnék, de nem teszem, mert nem látom értelmét. Nálam is játszik a rossz családi háttér, lehúzó környezet, anyagi bizonytalanság és szinte mindenben én húztam a rövidebbet, amiben lehetett, de valahogy mindig volt az életemben legalább egy nő. Néha több is. Nálam nem tudom, hogy működött, a sors dobálta őket elém és kész. Minden ilyenben volt egy csomó jó dolog, mindig tanultam valamit, de senki sem volt tökéletes társ közülük. Szóval nézőpont kérdése, hogy sikeres vagyok vagy sem.

2020. okt. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én keményen dolgozom és tanulok, hogy legyen munkám a következő 30 évben is (46 vagyok). A feleségemnek ez nem tetszik, mivel zavarja, hogy úgymond “nem a családommal vagyok” (amúgy de, csak tanulnom is kell és néha tényleg este 7-ig dolgozom – igaz, otthonról). Szóval én teszek azért, hogy sikeres legyek, de ezzel nem vagyok túl sikeres otthon. A pénz persze azért kell, ha elfogy, akkor meg az a baj. Nem egyszerű a nőkkel. 🤷‍♂️
2020. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A sajátomat.
2020. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyet sem. A siker a nőknél csak a külsőn és az anyagi helyzeten múlik. Aki ezekkel jól áll, annak nincs oka rinyálni. Aki nem, az rinyálástól függetlenül egy nőnek sem kell.
2020. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!