Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk,minek kell történnie...

Summer2 kérdése:

Fiúk,minek kell történnie hogy elveszítsd az érdeklődésed egy lány iránt( milyen viselkedésnél)?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 14:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Külsőre ha túlsúlyos, de nagyon. Kis túlsúly nem túlsúly, plusz még lehet szép is, de sok az sok.


Ami szokás: drogozás, cigizés, tetoválás intim helyeken


Személyiség: egyszerű (buta), hisztis, félrelépő, plázacica, műnő, egoista, hazug.


Ha ezek közül egy se érinti, nálam majdhogynem biztos esélyekkel indul.

2023. febr. 6. 18:01
 12/23 anonim válasza:
Oh, uccsó vagyok, az anyukák sem érdekelnek, ha van gyereke már nem potenciális partner
2023. febr. 6. 18:02
 13/23 anonim válasza:

Nálam sok ilyen dolog lehet. Volt nemrég egy lány, úgy ahogy külsőre elfogadható volt, de cserébe nagyon édesnek látszott. Egy próbát megért volna. Ráírtam, beszélgettünk picit, nem írt vissza. Utána hagytam is (nem volt ismeretlen).

De máshol is van hasonló, hogy ha a lány nem fogadja kellően a közeledésen rövid időn belül, akkor hagyom. Nem szeretem, ha kéretteti magát.

Vagy ugye a másik, mikor próbálna féltékennyé tenni, akkor utána már barátkozás sem játszik részemről.


Másik ilyen dolog, ha köze van bármilyen más etnikumhoz, pl volt cigány, néger exe. Az már kizáró ok.

Valamint a könnyű vérű lányok sem eseteim. Ha fél évet kell rá várni az sem zavar, de ha egyből bújna az ágyamba az már igen.

2023. febr. 6. 18:43
 14/23 anonim válasza:
#11 és mivan akkor ha az a lány akit szeretsz, pl 1 év után rászok a cigire? Ott hagyod?
2023. febr. 6. 18:43
 15/23 anonim válasza:
#14, próbálnám vele az elején megbeszélni. Ha nem enged és azért is cigizik, akkor lehet, hogy otthagyom, igen. Nekem van egy alapvető undorom a cigitől, ami egy gyerekkori traumámra utal vissza, innentől nagyon nincs kérdés (nagyon kivételes esetben lehet felrúgnám ezt, de alap helyzetben nem).
2023. febr. 6. 18:46
 16/23 anonim válasza:
Akkor kezeltesd magad terapeutánál, ne csak úgy dobáld ki az embereket, mint a tárgyakat.
2023. febr. 6. 19:09
 17/23 anonim válasza:
Ez ennél komplexebb. Inkább te kezeltesd magad, mert semmi empátia nincs benned. Nekem ezek a kritériumaim, vagy megfelel, vagy nem. Mindenki más
2023. febr. 6. 20:14
 18/23 anonim válasza:
Ezen mi tud annyira komplex lenni, hogy terápiával ne lehessen megoldani? Bocsi de az empátiának ahhoz semmi köze, hogy valaki mosolyogva elnézze és még hátba is veregessen, hogy ilyen okból kidobálod az embereket. Ahelyett hogy megpróbálnád ezt feloldani, inkább megmakacsolod magad és kritériumokat állítasz fel. Gratulálok hozzá
2023. febr. 6. 20:35
 19/23 anonim válasza:

Hazudozik

próbál manipulálni

úgy próbálja magát jobb fényben feltüntetni, hogy másokat leszól

túlzott féltékenység

biztos benne, hogy kétféle vélemény van: az övé és a helytelen

bár fiúkhoz szól a kérdés, ami feltételezi, hogy fiatalokról van szó, de 30 körül elő szokott jönni egy olyan jellemző hiba is, hogy pusztán azzal akarja magára terelni a figyelmet, hogy "korban ő illik hozzám". Tehát nem a rátermettségével, személyiségével akar meggyőzni. A korral haladva ez a hiba egyre jellemzőbb.

2023. febr. 6. 20:43
 20/23 anonim válasza:
#18 Most úgy beszélsz mintha ismernél, pedig sz@rt se tudsz rólam. Én ha lenne valakim, azt szeretném ahogy csak tudnám és nem lenne ilyen eset, hogy mellettem rászokna. Meg most mit zavar ez téged? Úgyse kerülünk közel egymáshoz sose, bármilyen nemet is képviseled. A lényeg, hogy vannak erkölcsi normáim, amiket betartok. Én többet nem válaszolok, magam részéről lezártam.
2023. febr. 6. 20:53
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!