Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk,minek kell történnie...

Summer2 kérdése:

Fiúk,minek kell történnie hogy elveszítsd az érdeklődésed egy lány iránt( milyen viselkedésnél)?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Ha kiderül róla hogy hazudik, és ha érdektelennek látszik az irányomba. Azt sem szeretem ha egy lány piál vagy drogozik.
2023. febr. 6. 14:51
 2/23 anonim válasza:

Hazudozást én sem szeretem, nekem ha egy lány hazudozik összevissza azt már eleve kerülni fogom, még a közeli barátoktól sem tűröm el ezt. Ha esetleg valamit nem akar elmondani akkor ne hazudjon helyette hanem mondja azt hogy nem akarja elmondani és ennyi. Előbb elfogadom ezt mint a hazugságot.


Ha bizonyos dolgok nem kölcsönösek, például én érdeklődök iránta, keresem a társaságát, segítek neki, stb... de ezt nem viszonozza vagy csak minimálisan nálam ez is azzal jár hogy nem fogok érdeklődni iránta.

Meg persze szeretem ha egy lány vicces de tud komoly is lenni, és nem az a lenéző fajta.

2023. febr. 6. 15:03
 3/23 anonim válasza:
Én akkor is elveszítem az érdeklődést, ha nagyon húzza magát, és egy hónapnyi beszélgetés után sem hajlandó találkozni. Ha nem találkozunk, akkor sokkal nehezebb fenntartani az érdeklődésemet.
2023. febr. 6. 15:17
 4/23 anonim válasza:

Ha valami nem tetszik

Röviden.

2023. febr. 6. 15:19
 5/23 anonim válasza:
Nálam az a gond, hogy idealizálok. Nemcsak hogy elég nehéz elveszítenem az érdeklődésemet egy lány iránt mert a végsőkig ragaszkodom hozzá és olyannak akarom őt látni amilyet elképzelek, de az is megtörténhet, hogy eleve olyan lány iránt érdeklődök, aki teljesen másmilyen, mint amilyennek én látni akarom és emiatt látom is. Bocsi ha nem érthetően fogalmaztam. :-)
2023. febr. 6. 15:32
 6/23 anonim válasza:
Ha hazudozik, betegesen féltékeny ok nélkül, folyton a nyakamban lóg
2023. febr. 6. 16:30
 7/23 anonim válasza:

Ha hazudik.

Ha kiderül, hogy több emberrel is kavar (nem versenyzek én senkivel, hogy majd a kisasszony kiválassza a számára jobbat, inkább meg hagyom neki aztán versengjen egész életében másokkal az a pali, hogy vele maradjon élete szerelme.)

Ha fontosabbak a barátnői mint a párja.

Ha nem hajlandó találkozni 1-2 hét után sem.

Ha az üzenetekre csak igen, nem, ok, haha stb.. egy szavas válaszokat ír amikor “nem ér rá” de közben otthon van és egész nap csak telefonozik de ha én írok ennyit akkor hiszti rohamot kap.

Ha teljesen más az értékrendje és a világnézete.

2023. febr. 6. 16:43
 8/23 anonim válasza:
Attól függ milyen célú az ismerkedés.
2023. febr. 6. 16:44
 9/23 anonim válasza:
Ha fiatalabb nálam, alapból nem tudok vele mit kezdeni. Ha kiderül, hogy játszmázik velem szemben az élet minden területén. Ha szereti, ha h*ét csinál belőlem - oké: ez rajtam is múlik.
2023. febr. 6. 17:02
 10/23 anonim válasza:

Ha nem hűséges az kizáró ok.

Én a barátnőmet pont úgy kedvelem mint a reggeli kávémat - ha nem lóg bele egy másik férfi farka.

2023. febr. 6. 17:31
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!