Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik, hogy egy férfi 38...

Létezik, hogy egy férfi 38 évesen szűz legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedem vele és nagyon normálisnak tűnik, sok mindenre van rálátása, ezért kérdezem.
2023. jan. 16. 07:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Amikor meg màr felnőnek akkor észrevesznek de akkor meg én nem adok esélyt mert kiábràndultam :D
2023. jan. 17. 11:52
 42/47 anonim válasza:

Mindkét nemben előfordul. Csak divat ezért a férfiakat leszólni manapság.

Ha igazán akar akkor változtat rajta akit ez érint.

2023. jan. 19. 23:08
 43/47 anonim válasza:
Én tuti véget vetettem volna a kis utamnak ha ennyi idős koromra nem sikerül.. sőt kb igy 30-ig bezàrólag.. Szerencsére sikerült összehozni bàr viszonylag későn 20+ évesen és rendes kapcsolatbol.. ribire lett volna lehetőség előbb is
2023. jan. 20. 06:32
 44/47 anonim válasza:
Változtat rajta, vagyis talál valakit.
2023. jan. 20. 09:01
 45/47 anonim válasza:

26 éves szűz nő vagyok. Aláírom nekem vannak gondjaim. Depresszió, alacsony önértékelés, IBS (nem buli a hasi görcs és a random hasmenés sem, néha jobb, néha rosszabb...), emellett annyira introvertált vagyok, hogy néha nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy laza legyek pasikkal alkohol jelenléte nélkül. A legmagasabbröptű beszélgetéseket mindig sörözés közben folytattam férfiakkal. De ők nem akartak tőlem semmit. Vágyok valamire a férfiakban, de amelyik férfiban megvolt, nos ők már rég elkeltek érthető okokból.


Szinte lehetetlen elvárás, hogy legyen valami életcélja a másiknak, munkája, amit nem csak azért csinál, mert nem akar éhenhalni. Ez mondjuk lehet a mai társadalom hibája is, a lányok nagyon motivaltak próbálnak lenni, továbbtanulni, rendes munkahelyet szerezni, szeretni amit csinálnak, a férfiak meg úgy vannak vele, hogy ha ez megvan bennük, akkor is lehet kevesek egy nőnek.


Látnátok a tanár szakos ismerőseimet, 25 alattiak, mindnek van stabil párkapcsolata. Nincsenek elszállva maguktól, nem érdekli őket a pénz, mert abban a szakmában sosem lesz, egyszerűen csak jól akarják érezni magukat.

2023. jan. 24. 18:35
 46/47 anonim válasza:
#45: Azért sok túlzó általánosítás van a mondókádban. A nők sem mind motiváltak, jó néhány olyat ismerek, akiknek felnőtt létükre fogalmuk sincs, hogy mit is szeretnének kezdeni magukkal, és sokan csak azért dolgoznak valamit, mert meg kell élniük valamiből, és (pillanatnyilag) nincs jobb. Egyébként meg marha nehéz ebben a bedarálós és kihasználós világban olyan munkát találnod, amit teljes élvezettel végezhetsz. Sok minden korlátozhat (földrajzi helyzet, a továbblépéshez szükséges kezdőtőke hiánya, végzettség stb.), így a legtöbb ember elfogadja azt, ami éppen van.
2023. jan. 24. 19:25
 47/47 anonim válasza:
46: Én már megszereztem a végzettségem, arról nem tehetek, hogy jelenleg nem tudok jobban keresni, mert itt korlátozottabbak a lehetőségek. Van egy lakásom, nem tudom lecserélni egy nagyobb városban lévőre, mert iszonyatos árak vannak. Ha találnék valakit, akivel építhetnénk a közös életünket, hitellel ugyan, de el tudnánk költözni jobb helyre, ahol mindkettőnknek több munka akadna, magasabb fizetésekért. Csak hát vannak olyan faktorok, mint a csalàd, a baràtok, akiket jobb fizetés reményében sem szívesen hagynak el az emberek, ha nem muszáj, ahogy mondod, elfogadják, ami van. Viszont én lehet beleunok ebbe és nekivágok egy másik helynek, itt ugyanis nem szeretnék leélni egy életet, mert nekem még a családom sem itt él.
2023. jan. 24. 20:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!