Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik, hogy egy férfi 38...

Létezik, hogy egy férfi 38 évesen szűz legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedem vele és nagyon normálisnak tűnik, sok mindenre van rálátása, ezért kérdezem.
2023. jan. 16. 07:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:
#8: Ebben van igazság, viszont ugyanígy az is elmondható, hogy a nem szüzek között is rengeteg a "nem egészséges lelkű" (nárcisztikusok, gyilkosok, beteges hazudozók, féltékenykedők stb., de bőségesen akad önbizalomhiányos is, pl. aki képtelen elhinni, hogy a párja értékesnek találja őt). Az sem sokkal jobb, ha valaki képes ugyan kapcsolatokat kialakítani, de lelkileg - rosszabb esetben testileg is - megnyomorítja az aktuális párját és/vagy a környezetét. Nyilván nehezebb lehet azzal, akinek nincs párkapcsolati tapasztalata, viszont szerintem a nem szüzek is legalább ekkora arányban képesek tönkretenni a másik ember pszichéjét.
2023. jan. 16. 09:17
 12/47 anonim válasza:
Létezik, de valami gond biztos hogy van vele, van valami oka. Persze, igen, ha valaki nem szűz, az nem jelenti automatikusan azt, hogy jó lenne vele egy kapcsolat, de szerintem beismerhetjük hogy ez egy jó nagy red flag.
2023. jan. 16. 09:30
 13/47 anonim válasza:

miért lenne baj ha nem ösztönlény és ,akar párkapcsolatot akár 40 évig is?

nem mindenki ösztönlény.

2023. jan. 16. 09:35
 14/47 anonim válasza:

Nőnek is akad bőven. Ismerkedtem 28 éves és 35 éves szűz nővel is. Nagyon furán viselkedtek. Az utóbbi előjött valami dumával hogy van egy srác akivel 3 éve ismerkedik de csak barátok maradtak, majd kb egy hétig nem kerestem a csajt mert elmentem egy hétre pihenni. Természetesen nem keresett, még egy üzenetet sem kaptam tőle. Sejtettem, mert a nők többsége ilyen. Én meg olyan vagyok hogy minek ugráljak egy olyan nő után aki magasról tesz rám. Hazajöttem, letiltottam facen, aztán csak azért is ír egy SMS-t hogy a barátjával kialakulóban van valami így nem akar velem tovább ismerkedni. Csakhogy ez nekem leesett már a legelején, de azért neki a számba kell rágni, engem egyáltalán nem érdekel hogy kivel mit csinál.

Rá két hétre ugyanúgy fent volt társkeresőn. Van baj.

2023. jan. 16. 09:53
 15/47 anonim válasza:
#12: Gyakorlatilag bármi lehet red flag, akár az is, ha valaki kapcsolatról kapcsolatra ugrál, vagy az is, ha szociopata nárcisztikus, viszont mondjuk az ilyeneket mégsem ítéli el annyira a társadalom, mint a szüzeket, hiszen az előbbieknek azért rendszerint van valakijük, sőt, vannak, akikre kimondottan tapadnak az emberkék. Szóval valahol van egy kettős mérce a társadalomban: aki felnőttként szűz, az kerülendő, mert kóros lelkületű, viszont aki mondjuk egoista nárcisztikus vagy bántalmazza a családtagjait, az ugyan megkapja az ejnye-bejnyét, meg halkan elítélik, de azért valahogy mégiscsak mindig kisikerül nekik, rengeteg ilyen ember él kapcsolatban/házasságban, holott az ő beteges lelkületük sem tagadható, sőt, van, hogy egyértelmű is. Aki mondjuk betegesen féltékeny, vagy aki folyton megerősítést vár a párjától a külső és belső értékeire vonatkozóan, vagy aki képtelen megállapodni, és újabbnál újabb dugópajtikat keres, az is kóros lelkületű, viszont az ilyesmi miért nem red flag, az ilyen emberek miért találnak mindig valakit?
2023. jan. 16. 10:14
 16/47 anonim válasza:
van aki mondjuk tanult és nem csajozott.. vannak zárkózott emberek is, nemcsak dugógépek.
2023. jan. 16. 10:19
 17/47 anonim válasza:
Miért ne létezne?
2023. jan. 16. 10:55
 18/47 anonim válasza:
Sokféle embertípus van. A lélek sérülékeny, az önbizalomhiány pedig gyakori.
2023. jan. 16. 11:38
 19/47 anonim válasza:
Az introvertáltság és a félénk viselkedés még nem jelenti azt hogy baj lenne az illetővel. Csak esetleg kicsit jobban meg kéne ismerni, jobban kezdeményezni beszélgetéseket felé hogy meg tudjon nyílni. Aztán meg rajta múlik ki akar e jutni a komfort zónából és a másik nemmel párkapcsolatban lenni.
2023. jan. 16. 11:48
 20/47 anonim válasza:

Jelen.

39 évesen veszítettem el. Azóta boldog párkapcsolatban élek.

Egyébként a közhiedelemmel ellentétben: ez nem jelenti azt, hogy ne lett volna soha senkim. Sőt, előzőleg volt egy kifejezetten hosszú párkapcsolatom. Csak ugye a nők közül sem mindenki aktív szexuálisan.

2023. jan. 16. 12:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!