Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik, hogy egy férfi 38...

Létezik, hogy egy férfi 38 évesen szűz legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedem vele és nagyon normálisnak tűnik, sok mindenre van rálátása, ezért kérdezem.
2023. jan. 16. 07:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
Létezik. Sőt, idősebb szűz férfi is létezik. Mi a probléma vele?
2023. jan. 16. 07:21
 2/47 anonim válasza:
Létezik bizony...a mai világban ez természetes sajnos. Én 43 évesen az vagyok, és ez már így is marad, de nem igazán érdekel, nincs kedvem megfelelősdit játszani, meg elvárásokat teljesíteni a nőknek.
2023. jan. 16. 07:23
 3/47 anonim válasza:
Igen, van ilyen. Ilyenkor a te térfeleden pattog a labda, neked kell eldöntened, hogy számodra ez kizáró ok-e, és akkor megmondod neki, hogy ennyi volt, vagy nem zavar, és folytatod vele az ismerkedést.
2023. jan. 16. 07:36
 4/47 anonim válasza:

Létezik igen.


Egy ismerősöm anno saját bevallása szerint 38 és fél évesen vesztette el a szüzességét.


Sokáig nagyon jó ismeretségnek tűnt számomra. Megbízható barátnak, de testi kapcsolatot nem bírtam elképzelni vele. Valamiért taszított.


Mostanra kiderült, hogy VALÓBAN(!) egy felszínes, élősködő figura. Sosem volt pénze szinte semmire. Alig dolgozott egész életében.

2023. jan. 16. 07:56
 5/47 anonim válasza:

Létezik.


Hogy az illető valóban szűz-e... nem tudom, Te ismerkedsz vele, szóval helyzeti előnyben vagy.

2023. jan. 16. 08:09
 6/47 anonim válasza:
Itt az oldalon több ilyen is van.
2023. jan. 16. 08:43
 7/47 anonim válasza:
Igen, és ez nem feltétlen azt jelenti, hogy vele van a baj. Persze ha jobban megismered úgyis vagy megszereted, vagy nem. Ne ez alapján dönts, mert volt benne annyi mersz, hogy elmondta neked és megbízott benned, nem igazán van értelme neki erről hazudni, ha hazudott; akkor majd rájössz.
2023. jan. 16. 08:54
 8/47 anonim válasza:

Több ilyen is van. Ám sokszor megkérdőjelezem, hogy minden oké-e ezeknél a személyeknél. Többhöz volt szerencsém, ám mindegyik személyiségében találtam lelki problémát mélyre elásva is.


Aki nem tud kapcsolatot kialakítani 30 év alatt ott gond van. Az önbizalom hiányától egészen a kommunikációs képességekig bármi lehet.


Részemről vannak alap kérdések melyeket finoman felhozok ismerkedéskor.

Nem szégyenlősködök ezt se megkérdezni, ha hazudni próbál valaki azt pedig kiszűröm.

(emberekkel foglalkozom, a beszélgetéskor mély dolgokat is fel tudok hozni másokból rövid idő alatt)


Ne rohanjatok semmivel, csak ismerkedjetek.


Nagyon ritka az egészséges lelkű szűz.

2023. jan. 16. 09:01
 9/47 anonim válasza:

Én három ilyen pasival is ismerkedtem itt. Az egész jól alakult egy darabig, majd hirtelen minden előjel nélkül előálltak azzal, hogy biztos csak kamu az egész. Volt, amelyik azt mondta, hogy biztos egy tini fiú vagyok, aki nőnek adja ki magát, a másik kettő meg azt, hogy csak hülyíteni akarom őket, hogy gúnyt űzzek belőlük. Aztán eltűntek.

Megértem, hogy önbizalomhiányuk lehetett, meg hogy talán voltak rosszak tapasztalataik, de attól még elég szarul esett, hogy hirtelen nekemtámadtak és gyökér stílusban nekiálltak gyanusítgatni.

2023. jan. 16. 09:13
 10/47 anonim válasza:
Létező dolog, de ott már szerintem komoly problémák vannak, ha a fél élete alatt sem talált párt, vagy akár fiatalon egyéjszakás kalandot. 15-25 év között a leglazább ismerkedni.
2023. jan. 16. 09:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!