Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A társkeresőkön a nök többsége...

A társkeresőkön a nök többsége ku@va?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 14:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
Sok olyan van fent, aki nem is társat keres, hanem az egóját növeli a csillagos égig.
2022. okt. 27. 08:16
 12/19 anonim válasza:

A szó amit nem enged leírni a gèp, k... = pènz kèr a vele való szexért!

Így érted és megèrted mi az?

2022. okt. 28. 11:28
 13/19 anonim válasza:
Inkàbb úgy fogalmaznék hogy vàlogatós kvàk vannak fent .. csak azzal kefélnek jobbra balra aki bejön nekik dehàt ez ìgy normàlis kiharcoltàk maguknak az egyenlőséget sőt most inkàbb női elnyomàs van màr, àtestek a ló tulsó felére eléggé.
2022. nov. 11. 09:20
 14/19 anonim válasza:

Egyáltalán nem. Én nem vagyok az és rengeteget próbálkoztam. Ja, nem álltam be a sorba és nem csilivili, kinyalt, frizurás, sminkes, csini rucis képet tettem fel, hanem teljesen full hétköznapit. Elmondanám, hogy szó szerint senki nem írt rám... 1-2 ízben nálam 20-25 évvel idősebb, teljesen lerobbant férfiak.


Teljesen reménytelen társkeresőn ismerkedni, mert a férfiak azért nyilván írnak nőknek, de akkor azoknak írnak, akiket aztán le lehet kurvázni.

2022. nov. 11. 14:31
 15/19 anonim válasza:
Nem igaz.. Az àtlagos nem kikent kifent lànyokra is rá szoktam ìrni és annyira el vannak szàllva maguktól hogy csak pislogok,és olyan elvàràsok vannak amiket nem lehet hozni és itt nem arra gondolok hogy legyek kedves,megértő, gondoskodó stb stb..
2022. nov. 11. 14:43
 16/19 anonim válasza:

15


Tök mindegy. A nők azt fogják állítani, hogy a férfiak hülyék, a férfiak meg azt, hogy a nők. Ennyi. Sajnos ez van.

2022. nov. 11. 15:22
 17/19 anonim válasza:
#16 hàt jah ez van.. én màr elengedtem az egészet
2022. nov. 11. 15:27
 18/19 anonim válasza:

#14: Csak a saját életemből vett példákat tudok hozni, más nyilván tapasztalhatott másféle dolgokat is. A legbunkóbb, leginkább megalázó lepattintásokat átlagos nőktől kaptam, igaz, topmodelleknél nem is szoktam próbálkozni. A fb-os társkeresőn rengeteg környékbeli nőt megszíveztem, bármiféle eredmény nélkül. Badoo-n volt egy-két matchem, abból az egyik csajról kiderült, hogy onlyfanses picha, a másik nagy nehezen visszaírt, miután írtam neki, aztán vagy két nap múlva azt láttam, hogy törölte magát. Volt egy egyedülálló anyuka, aki még arra sem méltatott, hogy válaszoljon az üzenetemre, csak egy rendszerüzenetet kaptam, hogy az illető nem akar velem beszélni. Egy másik csajról kiderült, hogy hisztis, féltékenykedő, gyerekei is vannak, aztán amikor a rokonságáról is láttam képeket, kiderült, hogy hiperpigmentált családból való, csak rajta ez nem látszott. Ő pl. simán elkezdett fanyalogni a külsőmön, aztán megírtam neki, hogy ő sem igazán főnyeremény, és hogy a férfiak nem igazán fognak utána kapkodni, ha már van vagy két gyereke, aztán letiltottam.

Badoo-n pl. ingyen tudnék írni azoknak, akikkel matcheltünk, de mivel alig jelölnek vissza, így ez esélytelen. Én meg nem fogok pénzt költeni arra, hogy írogassak mindenkinek, arról meg nem is beszélek, hogy sok társkeresőn látok olyan profilokat, ahol a nők kiírják, hogy ők nem előfizetők. Ha ők ennyit sem tesznek meg a társkeresés érdekében, akkor én miért pazaroljam rájuk az időmet, az energiámat és a pénzemet? Nyilván én sem vagyok hibátlan, és nekem is vannak elvárásaim, de próbáltam a lehető legtöbb embernek esélyt adni az ismerkedésre, és úgy gondolom, hogy ennél már nem szeretném lejjebb vinni az igényeimet.

2022. nov. 11. 17:18
 19/19 xxxcsillag válasza:
Miért gondolod, hogy aki társat keres az mind ku@va.Szerintem a k@va szó azt jelenti, hogy az illető anyagi szolgáltatás ellenében nyujt szexuális szolgáltatást.Ilyen férfi is van.Ezek a pasik haszont akarnak a kapcsolatból.Találkoztam olyan férfival társkeresőn aki a lakás problémáját akarta így megoldani és rögtön költözni akart.Volt olyan aki szakács nót keresett népes családja számára.Voltak fiatal férfiak akik ajálkozak.20 évvel fiatalabbak, gondolom pénzt akartak.Volt aki rögtön szexelni akart.De igazán egy férfi sem keresett hosszú távra társat.Ezt én mint nő tapasztaltam.
2022. nov. 15. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!