Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Belefáradtam a társkeresésbe,...

Belefáradtam a társkeresésbe, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nem érdekel az egész. Élőben nem tudok ismerkedni. Nem élek közösségi életet. És ez baj, nem tudom hogy kell, nincsenek barátaim sem. A gyerekkorom is egy borzalom volt, 30 évesen nem járok sehova, egyedül vagyok. Pár éve neten próbálkozom, nem értem minek kínlódok még, olyan nőkkel akik fent vannak és képtelenek két értelmes szót kinyögni, nem is értem. Normális vagyok, korrekt és kedves, mégsem tudok megismerni senkit. Mi van ezzel a világgal? Miért nem találok egy olyan nőt aki komoly és lehet vele normálisan kapcsolatban lenni? Akikkel voltam mind zsákutcák voltak. Én ezt nem értem. Mi bajuk van ezeknek? Mitől többek? 40 évesen sem képesek ráébredni arra hogy valamit rosszul csinálnak. Nagyon el vagyok keseredve, ez nem önsajnálat, egyszerűen nem tudok örülni semminek. Mit csináljak? Más is van így? Teljesen kivagyok. Unom már ezt az egészet. Akarok egy normális nőt akinek van tartása és az értékrendünk közös. Nem vagyok kíváncsi a mellbimbós képekre, sem a barcelonai miniszoknyás pucsítós fotókra. Látom neten nem lehet senkivel megismerkedni. Mi a helyzet élőben? Egyszerűen félek az emberektől, vagy inkább a nőktől, nem merek senkit leszólítani, pedig szeretném.
2022. szept. 15. 22:35
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

#31 jót mond hallgass rá!

Én is így tettem és sokkal nyugodtabb az életem azóta. Nem lett bnőm azóta sem, viszont azzal foglalkozok amit szeretek és egyedül is jól érzem magam.

2022. szept. 17. 07:04
 32/35 anonim válasza:
Sajnos ez egy elkorcsosúlt világ.. Nehéz normális kapcsolatot találni, még barátság szinten sem.
2022. szept. 17. 08:50
 33/35 A kérdező kommentje:
Elolvastam az 1es választ. Konkrétan semmi tanulság nincs benne és hol írtam én olyat hogy tökéletesnek gondolom magam? Ez egyáltalán nem önsajnálat, csak elegem van. Látom sokan el vagytok tévedve. Vadidegen embert igyekeztek becsmérelni, nyomjátok az incel dumát, meg a mit vársz, önigazolást.... nagyon irritál.....emberek ennyire nem lehettek kretének. Én ide ritkán rakok ki ilyen jellegű kérdést. De nem csodálom hogy nem találok társat és szerintem ti sem vagytok valami profik ebben. Nincs nekem ehhez kedvem. Aki értelmes választ írt annak köszönöm, aki meg csak becsmérelni volt hajlandó és kiokosítani egy vadidegent annak kívánok sok szépet és jót a különleges világában, biztos nagyon tökéletes.
2022. okt. 6. 17:40
 34/35 anonim válasza:
Viszont kívánjuk!
2022. okt. 6. 18:35
 35/35 A kérdező kommentje:
Megtarthatod 34.
2022. dec. 12. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!