Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Belefáradtam a társkeresésbe,...

Belefáradtam a társkeresésbe, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nem érdekel az egész. Élőben nem tudok ismerkedni. Nem élek közösségi életet. És ez baj, nem tudom hogy kell, nincsenek barátaim sem. A gyerekkorom is egy borzalom volt, 30 évesen nem járok sehova, egyedül vagyok. Pár éve neten próbálkozom, nem értem minek kínlódok még, olyan nőkkel akik fent vannak és képtelenek két értelmes szót kinyögni, nem is értem. Normális vagyok, korrekt és kedves, mégsem tudok megismerni senkit. Mi van ezzel a világgal? Miért nem találok egy olyan nőt aki komoly és lehet vele normálisan kapcsolatban lenni? Akikkel voltam mind zsákutcák voltak. Én ezt nem értem. Mi bajuk van ezeknek? Mitől többek? 40 évesen sem képesek ráébredni arra hogy valamit rosszul csinálnak. Nagyon el vagyok keseredve, ez nem önsajnálat, egyszerűen nem tudok örülni semminek. Mit csináljak? Más is van így? Teljesen kivagyok. Unom már ezt az egészet. Akarok egy normális nőt akinek van tartása és az értékrendünk közös. Nem vagyok kíváncsi a mellbimbós képekre, sem a barcelonai miniszoknyás pucsítós fotókra. Látom neten nem lehet senkivel megismerkedni. Mi a helyzet élőben? Egyszerűen félek az emberektől, vagy inkább a nőktől, nem merek senkit leszólítani, pedig szeretném.
2022. szept. 15. 22:35
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:

1. "Élőben nem tudok ismerkedni."

2. "Nem élek közösségi életet."

3. "nincsenek barátaim sem"

4. "30 évesen nem járok sehova"

5. "Normális vagyok"

6. "Mi van ezzel a világgal?"

7. "Akikkel voltam mind zsákutcák voltak."

8. "Mi bajuk van ezeknek?"

9. "Mitől többek?"

10. "40 évesen sem képesek ráébredni arra hogy valamit rosszul csinálnak."

11. "ez nem önsajnálat"

12. "Mi a helyzet élőben?"

13. "Egyszerűen félek az emberektől, vagy inkább a nőktől"


Haladjunk akkor sorba. Ha már időt pazarlok erre remélem haszna lesz. Kiemeltem 13 részletet a leírásodból, amiből egyszerűen választ lehet találni a problémádra. Nem a megbántásod a cél, előre szólok negatív kritika lesz, ha érzékenyen érint ne olvass tovább.


1, 2, 3, 4, 12, 13 idézet: ki kell alakítanod magadban egy olyan összképet, amivel nem leszel ennyire önbizalomhiányos és félénk, ha 30 évesen vagy 40 nem volt tiszta te hány éves vagy, nem mersz leszólítani egy nőt, mert esetlegesen félsz az elutasítástól, az nem a nők hibája. Sajnos ezt el kell fogadni, a férfinak kell kezdeményezni 90%-ban.


5, 6, 7, 8, 9, 10 idézet: Néha magunkba is kell nézni, ha sokszor egymás után balszerencse ér, esetleges kapcsolatok nem sikerülnek, akkor el kell azon is gondolkodni kivel is lehet a baj. Jelenleg az jött le, hogy te azt hiszed magadról, hogy te vagy a legjobb, semmi baj veled, mindenki más egy sz*r. Ezzel a hozzáállással kilőhetjük a "Normális vagyok, korrekt" kijelentésedet. Nem. Beszélhetünk arról is, hogy mennyire van incel hangsúlya az egész leírásodnak, ezen is kell változtatni, ilyen személyiség nem kell egy nőnek sem.


Valamit, 11-es idézet: De ez bizony önsajnáltatás, a kérdésed lényege a szerencsétlenségeid nélkül is megalakulhatott volna.


Ha végig olvastad, mégegyszer mondom, NEM megbántani szerettelek volna, szimplán kiemeltem a leírásodból azokat a mondataidat, amelyek arra utalnak, hogy mik lehetnek a problémák. Nem ismerlek, nem tudom ki vagy, milyen vagy, kérdeztél mit kéne változtatni, véleményt kaptál az alapján amit te mondtál el.

2022. szept. 15. 22:48
 2/35 A kérdező kommentje:
1... ez sajnos öngól.
2022. szept. 15. 22:58
 3/35 anonim válasza:
Hát egyébként nem a kérdezőt védve, de tényleg borzasztó ami manapság van. Az a baj, amióta ennyire népszerű az insta, tiktok, azóta mindegyik nő wannabe insta influencer akar lenni, aztán olyan egojuk van a pucsítós képeik miatt, hogy csak na. De ettől függetlenül tényleg járj el valahova, ha mást nem is de legalább ülj be egyedül kávézóba, parkokba, aztán ha látsz egy szimpatikus nőt, aki egyedül van, akkor szólítsd le, netes ismerkedést hagyd.
2022. szept. 15. 22:58
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem is kell wngem védeni. Csak kiakadtam. Nem, nincs előírva sehol hogy a férfi kezdeményezzen. Nő is elkezdhet egy beszélgetést. Csak unom már a lekezelő stílust. Nem ertem mi van a nőkkel, annI biztos hogy nem fogok hízelegni senkinek.
2022. szept. 15. 23:01
 5/35 anonim válasza:

Vannak öngerjesztő dolgok. Pl van egy ismerősöm aki folyton arra panaszkodik hogy mennyire anyagiasak a nők és hogy miért ilyen buta minden nő, hogy nem lehet értelmesen beszélgetni azzal aki legalább néz is ki valahogy. Ő viszont folyamatosan az egzisztenciájával kérkedik, hogy mekkora háza van, két kocsija, mindenféle ajándékot ad a randikon és közönséges nőket szólít le/hív el.. szóval alapból azokat vonzza akik erre buknak.

Szerintem ezen elgondolkodhatnál te is, kérdező.

Személyes példámmal élve, én akkor találtam meg a párom amikor nem kerestem, nem akartam ismerkedni.

2022. szept. 15. 23:06
 6/35 A kérdező kommentje:
Rendben, majd elgondolkodom.
2022. szept. 15. 23:10
 7/35 anonim válasza:
Sajnos az átlagos nők nagy része is totál elszállt magától, "hála" a médiának és a társkeresőknek. Olyan megalázó élményekben volt részem, hogy az egyszerűen hihetetlen, pedig igyekeztem intelligensen, tisztességesen közeledni hozzájuk. A netes társkeresés katasztrófa, ha átlagos férfi vagy, akkor totál leszarnak. Amúgy élőben sem sokkal jobb a helyzet, random nem mehetsz oda senkihez, de ha jeleket vársz, akkor nem fognak adni, mert "ők aztán nem fognak vigyorogni minden idiótára". Azt sem tudhatod, hogy ha egyedül van egy nő, akkor nem vár-e valakire, az is borzasztó kínos tud lenni, ha kiderül, hogy van faszija az illetőnek, netán meg is jelenik a helyszínen a kedves úriember. Korántsem vagyok tökéletes, de a nők sem azok, viszont ők megtehetik, hogy a tökéletesre várjanak, hiszen még egy átlagos külsejű nő is kismillió jelentkezőből válogathat. Kipróbáltam pl. a Fb társkeresőjét, tucatszámra jelölgettem meg a nőket (hozzátenném: nem a topmodelleket hajkurászom), de alig egy-kettő jelölt vissza, aztán amikor írtam nekik, már nem reagáltak, pedig nem farokképpel és nem is a "szia, mizu?" szöveggel indítottam. Az ismerkedéseim során megesett, hogy megkérdeztem az engem elutasítókat, mi a baj velem, mire jött a diplomatikus válasz, hogy "nincs veled semmi baj". Akkor viszont így min és hogyan változtassak, ha azt sem tudom, hogy miért nem felelek meg másoknak?
2022. szept. 15. 23:14
 8/35 anonim válasza:
Legalább igazoltad az állításom, jött egy másik incel egyből egyetértetek. Az mindegy, hogy több olyan pasi van, aki pont ellenpéldaként szolgál a te kijelentéseidre, mint ti vagytok. Akkor viszont azt mondd el nekem, hogy akarsz ismerkedni? Nem jársz ki, nincsenek barátaid, félsz az emberektől, a nőktől pláne, nincs tapasztalatod nőknél mert minden kapcsolatod egy kudarc lett, nem vagy képes elfogadni a téged negatívként érintett kritikákat, mert beképzelt és öntelt vagy mégse mersz leszólítani senkit, nem mintha tudnál mert nem jársz ki, gondolom ennyire lehetsz sikeres is az életben, tehát nem tudom mit gondolsz mit tudnál te adni egy párkapcsolatba, mert az önsajnálatod látszik és az az 1-2 jó tulajdonság amit leírtál magadról, annak pont az ellenkezőjét közvetíted itt a kérdésed alatt. Kérlek cáfolj meg, én tényeket írtam neked, amik egyértelműek a kérdéseidből. Ez hogy "1... ez sajnos öngól." ez nem cáfolás. El tudom képzelni, hogy veszekedtél egyszer egy barátnőddel már ha valóban volt és nem csak kitaláltad, mert hát ugye tudjuk nem jársz sehova, hogy annyi érved van egy veszekedésben hogy "nem te vagy a kaga" szóval kérlek fejtsd ki, cáfolj rám, ha te ennyire tökéletes vagy hogy mégis miben.
2022. szept. 15. 23:27
 9/35 DanielC válasza:
Elöben ugy lehet ismerkedni, hogy elmesz setalni. Pl. valamerre amerre kutyas nök jarnak. Es akkor egyszer csak megszolalsz es csak annyit mondasz, hogy "milyen aranyos ez a kutya" vagy "milyen szep bundaja van". Es ha szimpatikus vagy, szoba all veled es elkezd meselni a kutyajarol stb. Vagy ha nincs kedve beszelgetni, csak annyit mond, hogy köszönöm. Ha meg többször latsz valakit, akkor csak köszönj, es lehet, hogy egyszer szoba all veled. Igy nem tudsz vesziteni.
2022. szept. 15. 23:27
 10/35 A kérdező kommentje:

"viszont ők megtehetik, hogy a tökéletesre várjanak"

Miért tehetik meg? Mitől többek ök mint bárki más?

Én is megtehetem, de én nem várok, keresem. Nem találom mert mindenki egyforma.

2022. szept. 15. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!