Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Én vagyok a tökéletes férfi,...

Én vagyok a tökéletes férfi, aki után a nők sírnak, csak egy apró defektem van. Jelentkező?

Figyelt kérdés

Okos, rendes, megbízható, komoly, a saját dolgaiban határozott, művelt, tanult, van humora, még talán jól is néz ki! Ezeket mind mások (is) mondták rólam. Plusz komoly kapcsolatot akar.


Egy apró bibi van, még soha nem volt nővel (nem incel!). De ez sem olyan gáz, mint ahogy itt tartják, mert ha megismersz akkor látni fogod, hogy megvan ennek az oka, hogy miért alakult így.


Kinek van kedve velem így ismerkedni?


33F


2022. szept. 12. 15:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
#20 lehet ez a gond :D 33 éves tinédzser aggyal
2022. szept. 13. 19:20
 22/23 anonim válasza:
Most már biztosan tini az illető. De ha mégsem, az nagyon lehangoló. Még attól a havi egy szopatástól is elment a kedvem......üdv, Béla 🙃
2022. szept. 13. 19:53
 23/23 anonim válasza:
#22 Köszönöm eme elismerő szavakat megyek is az asszonyhoz bevàltani a havi 1 szopàs kuponomat! Üdv II.Béla 👑👑
2022. szept. 13. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!