Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Én vagyok a tökéletes férfi,...

Én vagyok a tökéletes férfi, aki után a nők sírnak, csak egy apró defektem van. Jelentkező?

Figyelt kérdés

Okos, rendes, megbízható, komoly, a saját dolgaiban határozott, művelt, tanult, van humora, még talán jól is néz ki! Ezeket mind mások (is) mondták rólam. Plusz komoly kapcsolatot akar.


Egy apró bibi van, még soha nem volt nővel (nem incel!). De ez sem olyan gáz, mint ahogy itt tartják, mert ha megismersz akkor látni fogod, hogy megvan ennek az oka, hogy miért alakult így.


Kinek van kedve velem így ismerkedni?


33F


2022. szept. 12. 15:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#11 Igen, ez valóban igaz. Talán a tapasztalatlanságból fakadó "töketlenség", "óvatosság". Magyarul nem tudom mitől döglik a légy. Bár barátságos vagyok és barátklnt elég jól el lehet velem beszélgetni, de úgy tűnik ez a nőknek kevés. Úgy tűnik més dolgok (is) kellenek nekik.
2022. szept. 12. 17:41
 12/23 anonim válasza:

Na ezt átérzem, akkor teljesen egy cipőben járunk, csak én fiatalabb vagyok egy tizessel :D


Most azzal próbálkozok, hogy flörtölni megpróbáljak, és bár nem érzem magam még jónak benne, de már jóval tovább jutottam lányokkal mint eddig akármikor.

2022. szept. 12. 17:43
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 Nyomjad, jó lesz az!
2022. szept. 12. 17:49
 14/23 anonim válasza:

Köszi :D

De nem azért írtam hogy kiadjam magamból, hanem tanácsnak, ha már ugyan abban szenvedünk xd

2022. szept. 12. 18:27
 15/23 anonim válasza:
Mi az a defekt?Alacsony vagy?
2022. szept. 12. 23:04
 16/23 anonim válasza:

Ha még sosem volt nőd ennyi idősen, de szerettél volna, az nyilvánvalóvá teszi, hogy messze nem te vagy a tökéletes pasi.

Hogy az itteni nők, más nők, az anyukád, a nénikéd és a kutyád mennyire tartanak értékesnek, az semmit sem jelent. Ők nem férfiként tekintenek rád, hanem kisfiúként, barátként, értékes emberként... de nem férfiként. Nőd akkor lesz, ha majd egy nő férfiként tart értékesnek.

2022. szept. 13. 06:07
 17/23 anonim válasza:
Kíváncsivá tettél
2022. szept. 13. 14:36
 18/23 A kérdező kommentje:
#16 Ez egyébként logikus gondolat, egyet is értek. Csakhogy azóta túltettem magamon azokon a dolgokon amik miatt korábban nem igazán foglalkoztam a nőkkel, ill. alapból kudarcra volt ítélve a legtöbb próbálkozásom. Szóval mondhatjuk, hogy mostanra "értem meg".
2022. szept. 13. 17:01
 19/23 anonim válasza:
Van ilyen ,ha viszont érett vagy akkor meg sok sikert 😉
2022. szept. 13. 17:15
 20/23 anonim válasza:
Hát és itt keres nőt a tökéletes férfi? Így nehéz lesz. Nem írtad milyen korosztály érdekel. Ráadásul rébuszokban beszélsz. Ha a saját korosztályod, akkor kapufa. 30 feletti nő nem szűz maszatolásra vágyik. Rendesen meg kell dugni, nem lehet marháskodni. De ez amúgy is annyi sebből vérzik......nem egy 33 ember írása ez. Inkább tinédzser sorai ezek.
2022. szept. 13. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!