Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg igaz, hogy ha kicsit...

Tényleg igaz, hogy ha kicsit teltebb vagyok már senkinek sem fogok kelleni? Mindenkinek a vékonyak tetszenek csak?

Figyelt kérdés

Kihangsúlyoznám, hogy nem kövér vagyok, van egy kis hasam, combom, fenekem, meg viszonylag nagy a mellem de egyáltalán nem kövér, ráadásul nem is csak hájas vagyok, mert sokat edzek. De mégis nagyon ritkán érdeklődnek irántam, pedig az arcom szép. Volt most egy 3 éves kapcsolatom, annak 1 éve vége, de azóta még csak ismerkedni se ismerkedtem senkivel... Hasonló alkatú lányok, ti mit tapasztaltok?

Számokban kb egy 10kg plusz lehet rajtam.


2022. júl. 25. 14:44
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Önbizalom, stílus és igényesség. Úgy gondolom, hogy ez a kulcsa mindennek, súlytól függetlenül.
2022. júl. 25. 17:48
 12/31 anonim válasza:

A világ 4. legelhízottabb nemzete vagyunk.


El fogsz kelni te is.

2022. júl. 25. 17:54
 13/31 anonim válasza:
Tudod az a baj, hogyha már most van rajtad plusz egy 10-es és kapcsolatban leszel, akkor még rádkúszik egy 10-es simán, mert belepunnyadsz a kapcsolatba, mint sokan mások és az már együtt egy 20-as, ami mindenkin elég rendesen meglátszik...
2022. júl. 25. 18:17
 14/31 anonim válasza:
Telt alkatu vagyok! És sajnos nem! Ez senkinek nem tetszik igazából, de ha szexről van szo, a ferfiaknak mindegy, szoval az még összejöhet! Kapcsolatra szerintem lehetetlen.
2022. júl. 25. 18:38
 15/31 A kérdező kommentje:

#13-as

Feljebb is irtam válaszban, hogy edzek, sportolok, nem szeretnék hízni még, sőt fogyni szeretnék, de mikor vékonyabb voltam se voltam az a tipikus vékony alkat, genetikailag nagy mellem és széles csípőm van, itt főképp ezzel van a probléma. Fogyni bármikor fogyhatok, ezt tudom is magamról és emiatt nem aggódnék.

2022. júl. 25. 19:36
 16/31 anonim válasza:
#15 A széles csípő az bejön valakinek, mert ahhoz nagy bull is tartozik általában meg a nagy mellek is amúgy. Mondjuk, ha tipikus földig valag az illető ehhez, akkor az már nagyobb baj. Van egy ilyen ismerős csaj, aki 145 cm széles csípő, akkor bull, mint a ház meg nagy mellek, de nem guszta látvány, hiába nem dagi. De, mint írtam valakinek ez az esete olyan embert kell keresned.
2022. júl. 25. 19:42
 17/31 anonim válasza:
Kérdés, hova megy a zsír. A magyar nőstény rossz hízáskarakterisztikájú: a zsír jó része a hasnál rakódik le, ami minden esetben red flag a férfiaknak, egészségtelenséget jelez. Ellenben a latin és fekete nőknél is kiváló a lerakódási karakterisztika: a comb, a fenék kap belőle inkább(ami vonzó a férfiaknak), míg a has feszes marad,(ami szintén vonzó).
2022. júl. 25. 22:12
 18/31 anonim válasza:
Srácként mondom, hogy nektek van esélyetek erre, mert ismerek jópár srácot, aki a teltebb lányokat szereti (én nem, de attól barátkozni simán barátkoznék), de nálunk srácoknál más a helyzet, mert inkább csak az a lényeg a lánynak, hogy magas és izmos legyen
2022. júl. 26. 06:47
 19/31 A kérdező kommentje:

#17

Hálistennek nekem nem hasra megy, inkább fenékre, meg mellre. Valamennyi van a hasamon is, de szerintem arányosan oszlik el rajtam a felesleg ami van.


#18

Tök érdekes, mert én a környezetemben pont azt tapasztalom, hogy a nők törődnek kevesebbet ezekkel a dolgokkal. Egyik barátnőm párja sem az a tipikus izmos, magas férfi ideál :D Az mondjuk igaz, hogy általában az fontos a nőknek, hogy a féri magasabb legyen náluk, de szerintem a többi annyira nem érdekli a nőket.

2022. júl. 26. 08:30
 20/31 anonim válasza:
Kérdező: én magas vagyok, de soha nem alakult belőle semmi. Szerintem a nőknek nagyon kezdeményező pasi kell, mivel ők maguk elég passzívak és úgy mond nem akarnak invesztálni egy kapcsolatba.
2022. júl. 26. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!