Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg igaz, hogy ha kicsit...

Tényleg igaz, hogy ha kicsit teltebb vagyok már senkinek sem fogok kelleni? Mindenkinek a vékonyak tetszenek csak?

Figyelt kérdés

Kihangsúlyoznám, hogy nem kövér vagyok, van egy kis hasam, combom, fenekem, meg viszonylag nagy a mellem de egyáltalán nem kövér, ráadásul nem is csak hájas vagyok, mert sokat edzek. De mégis nagyon ritkán érdeklődnek irántam, pedig az arcom szép. Volt most egy 3 éves kapcsolatom, annak 1 éve vége, de azóta még csak ismerkedni se ismerkedtem senkivel... Hasonló alkatú lányok, ti mit tapasztaltok?

Számokban kb egy 10kg plusz lehet rajtam.


2022. júl. 25. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
bár én srác vagyok, de egészen egyértelműen ki tudom jelenteni, hogy tudok erősen vonzódni teltebb lányokhoz (és itt most arra a kategóriára gondolok, amibe te is beleesel, nem az erősen túlsúlyosakra), legalább annyira, mint a soványabb lányokhoz. Nyilván persze én csak egy ember vagyok, nem egy reprezentatív minta, csak azért írtam ezt le, mert szerintem sok teltebb nőben él a nem teljesen igaz képzet, hogy az adott férfi a "nincs ló, jó lesz a szamár is" elven áll velük szóba. Én vagyok az élő példája ennek az ellentmondására.
2022. júl. 25. 14:52
 2/31 anonim válasza:

Igen, a vékony embereket tartjuk egészségesnek, hozzájuk vonzódunk. Persze rengeteg egyéb dolog befolyásol, tehát nyipván egy vékony ember is lehet taszító, egy dagi is lehet szimpatikus-vonzó ember.


Ami tény, hogy ha a külsődön dolgozol, akkor azzal fel tudod kelteni az ellenkező neműek figyelmét. Főleg nőként a férfiakét, mert a férfiaknak nagyon fontos a vonzalomban a külső.


Semmiképp sem javaslom a soványságot, ez nagyon téves út. Edzést javaslom.

Tömegnöveléssel kell kezdened, hiszen a vonalaidat az izmok adják, izmot kell felszedned. A súlyfeleslegtől majd elég csak tavasszal megszabadulni, szálkásítás, és kész a beach body.


Keress egy edzőtermet, legyen megfelelő étrended, edzővel alalítsatok ki edzésterveket, aztán mehet.


Heti 3x edzés kell legalább.

2022. júl. 25. 15:02
 3/31 anonim válasza:
Nem igaz! Én is a párnázott osztályt kedvelem.
2022. júl. 25. 15:05
 4/31 A kérdező kommentje:

#2-es


Edzek már jó pár éve, bár mostanság inkább a futásra álltam rá, de sportolok. A diétát szintén tartom, bár inzulinrezisztenciám van, így emiatt kicsit nehezebb (emiatt is jött fel most pár kiló nem rég)


Voltam sokkal soványabb, voltam 55 kiló körül is a 170 centimhez, de akkor is ugyanezt tapasztaltam. Ráadásul genetikailag olyan az alkatom, hogy nagyobb a csipőm, a mellem, a fenekem, ezáltal lefogyhattam akármennyit, sose néztem ki olyan nagyon vékonynak sajnos.

2022. júl. 25. 15:08
 5/31 anonim válasza:

Így első hallásra szerintem semmi gond nem lehet veled.

Én úgy képzellek el, hogy olyan vonzóan husis vagy a legjobb értelemben :)

A 170 cm mellé most mennyi vagy ha szabad kérdezni?

2022. júl. 25. 15:12
 6/31 anonim válasza:
Én tuti imadnám, és sokan mások is, tehát nyugi...
2022. júl. 25. 15:12
 7/31 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem így van. Aki emiatt nem szól hozzád az amúgyis felszínes, azokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2022. júl. 25. 15:42
 8/31 anonim válasza:
Miért, te úgy látod az utcán sétálva, hogy egyetlen 50 kiló feletti lánynak sincs barátja? Ugyan már!
2022. júl. 25. 16:26
 9/31 anonim válasza:
Napi egósimogató kérdés.
2022. júl. 25. 16:33
 10/31 A kérdező kommentje:
#9 egyáltalán nem egó simogatásból kérdeztem, csak tényleg érdekelt. és köszönöm a válaszokat mindenkinek :) (aki pedig privátban írt válaszolni fogok szintén)
2022. júl. 25. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!