Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Èleted legrosszabb randijàn,...

Èleted legrosszabb randijàn, mi törtènt?

Figyelt kérdés

Mitől lett a legroszabb?

Anyit ha kèrhetek, hogy fiú vagy làny?


2022. júl. 25. 09:09
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Mindig meglepődöm az ilyen kérdéseknél, hogy mindig a normális emberek futnak bele az ilyen abberált randipartnerekbe!

Valahogy a normális a normálissal ritkán találkozik! Mi lehet ennek a magyarázata?

A kommentelők között is biztos többen összeillenétek! Ám, valamilyen oknál fogva mégis mindig elkerülitek egymást...🤔

2022. júl. 25. 21:29
 22/25 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem vagyunk aberàltak? Azèrt egy egy randipartnerem leírnà, hogy milyem mikor èn szúrtam tyúúú, ez csak a mi szemszögünk, de biztos èn is voltam rosz randi partner....
2022. júl. 25. 21:35
 23/25 A kérdező kommentje:

Szúrttam el...

Most gondolkozom melyik lehetett a legcikibb.... Azt tudom, hogy boxer nèlkül mentem el a randira, mert nem volt tiszta alsóm (hà elfogyott) ès a csaj valahogy rájött... Kb 18 lehettem...

2022. júl. 25. 21:37
 24/25 anonim válasza:

Itt ahol én járok az osztály fele nem is hord alsót mert felesleesnek érzi.

20 meg 30 évesek. Valaki nem érti ez, hogy lehet, valaki meg igen. Én nem tudnám magam jól érezni boxer nélkül, ezek meg egyfolytában úgy vannak. Boxert spórolnak. xd

23/f

2022. júl. 25. 22:12
 25/25 A kérdező kommentje:
Meg vannak a kifordítàsos technika, ahol 50% ot sporólsz,,, ho 180 fokba is fordítasz akkor 25% fizetsz.... Ès mèg csak ne. Is akciósan vàsàrolsz....
2022. júl. 25. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!