Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Èleted legrosszabb randijàn,...

Èleted legrosszabb randijàn, mi törtènt?

Figyelt kérdés

Mitől lett a legroszabb?

Anyit ha kèrhetek, hogy fiú vagy làny?


2022. júl. 25. 09:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
A 16 éves lányának keresett fiút a saját anyja...? Ez azért nagyon beteg!
2022. júl. 25. 13:31
 12/25 anonim válasza:
Lány vagyok. Első randi, köszönés után (nem elköszönés hanem köszönés!!) egyből lesmárolt hulla izzadtan ráadásul mert biciklivel jött nyáron a 40 fokban. Pfejj
2022. júl. 25. 13:32
 13/25 anonim válasza:

Társkereső oldalon ismerkedtem egy nagyon kedves, vicces, művelt sráccal. Nem rakott ki képet, azt írta, hogy ha valakivel jól alakul a dolog, akkor majd küld képet. Kb. 2 hét levelezés után küldött is. Helyes, kicsit mackós, az az igazi férfitípus. Nem tudtam elhinni, hogy ilyen tényleg létezik.

Még 2 hétig leveleztünk, aztán jött a randi.

Én egy magas, erős férfit vártam, erre odajött hozzám egy nálam másfél fejjel alacsonyabb, kb. 150 kilós srác.

Kiderült, hogy valóban úgy nézett ki még kb. 3 évvel ezelőtt, mint a képeken, de azóta kicsit "elengedte" magát... Ja, a testmagasságban lódított, mert hát én kissé magas vagyok nő létemre, gondolta korrigálja a problémát csöppet...

A randi nagy része azzal telt, hogy arról győzködött, én vagyok a süti, amiért le vagyok törve. Mert miért akkora baj, hogy nem pont úgy néz ki, mint a képen? Meg hogy milyen korlátolt vagyok, amiért nem adok esélyt egy újabb randinak. Nem értette meg, hogy az a plusz 60 kg és a mínusz 30 centi azért elég nagy eltolása a valóságnak... Arról nem beszélve, hogy a találkozás alatt végig fölényesen és lekezelően beszélt velem. Utána pedig még vagy 3 hónapig írogatott és elhordott mindennek.

Hát, nagy élmény volt, mit ne mondjak...

2022. júl. 25. 13:39
 14/25 anonim válasza:

Ugyanaz volt mindig a problémám, mint az előző válaszolóknál!

Interneten úgy tűnt, na ő az igazi! Hosszú órákig beszélgettünk minden nap Messengeren - vagy Skypeon. Mindig nagyon vártam, hogy vége legyen a sulinak és edzés után vele beszélhessek este!

Minden nap 5 - 6 órákat beszélgettünk mindenféle témáról.

Majd jött a nagy csalódás élőben: kínos csend szinte végig, erőltetett beszélgetések, erőltetett témák...

Az érzés, mikor kényelmetlenül érzed magad és már szabadulnál!

Sajnos, velem gyakran megesett, hogy interneten működött a kémia, élőben meg nem passzoltunk egymáshoz...

Igaz, olyan volt, hogy mindezek ellenére megegyeztünk szexkapcsolatban, ami 3 hónapig tartott.

2022. júl. 25. 13:39
 15/25 anonim válasza:

Hölgyek, akik most itt válaszoltok, azóta van párkapcsolatotok? :)

2-es válaszoló vagyok.

2022. júl. 25. 17:17
 16/25 anonim válasza:
Tyu de sokan járnak így még, ahogy én is. Srác vagyok, a legtöbb csaj neten mindig nagyon intelligens és vicces volt, mindenre tudott írni, élőben meg alig tudott megszólalni.
2022. júl. 25. 17:50
 17/25 A kérdező kommentje:
Èn fèrfi vagyok (183/84) akkoriban valahol 15-6 első randis lehettem. Massangeren ràm írt a csaj. Ismertem 1*talàlkoztunk màr èlőben, 15-30 perc utàn írta, hogy randizni szeretne. Emlèkeztem rà, a mai napig, kicsi vèkonyabb, cuki csajszi. Belementem, mièrt is ne.....À tök jó csaj... Hàt a nővère jött, aki akkor volt kb 180 cm felett, ès egy 100 ast nyomott a lattba... Hàt nem ezt vàrtam.... A huga massangerèből írt ràm, csak azt elfelejtette mondani.... Na jó nem voltam bunkó kezdjük randit.... 3.5 óra sètàlás, ahol vègig stand upoltam az egèszet ( nem tudom hogy írjàk) ő vègig nevetet.De! Èn megèrtettem mindig, hogy a lànynak, bejön a sràc (fordítva is igaz) ès valaki lenyeli a karót, ès vigyàzàllàsban sètàl... De ő egy rönköt nyelt be... Ès én akkoriban 138 cm magas voltam ès vasàggyal 40 kiló!!!! A sèta vègèn el kellett menni az apja munkahelyère a "valamit el kell vinnem neki" mondattal.... Sírköves volt... Ès bemutatot neki,.... mint a pasija.... (ez kb este jöttem rà, akkor màr fejben fàradtam...) Na este mèg egy èttermes vacsi... (tènyleg bejött a huga, ès lefixàlt randi volt, sèta+vacsi megàllapodàsban, ahol èn fizetek) rendelès (ő is èn is) leves, második, desszert... Azt tudom, hogy húslevest kèrtem, ő tojàs levest... Elsütöttem egy rosz poènt.Addig azt hittem èletem legroszab poènja lesz, de rà kellet jönnöm, az időzítès volt a katasztrófa... Nem tudom mi volt, de olyant nevettet, hogy folyós tojàs, kijött a csajnak az orràn. Elnèzèst kèrtem illedelmesen, fizettem, ès haza mentem.... Na hàt ez az èn storim...
2022. júl. 25. 18:09
 18/25 anonim válasza:
Nem is tudom, melyiket tartsam a legrosszabbnak. Volt, hogy találkoztam egy lánnyal, meghívtam az egyetemi kávézóba, beszélgetünk, egyszer csak odaköszönt neki egy barátnője, a lány felállt, arrébb mentek, és elkezdtek beszélgetni. Én ott ültem magamban, mint egy hülye, aztán a csaj visszajött, és mondta, hogy valami barátnője volt, de azért nem mutatott be neki, mert (és itt jött valami erőltetettnek tűnő kifogás, már nem emlékszem, micsoda). Nem lett a dologból semmi... Olyan is volt, akivel még a randi előtti estén is egyeztettünk, hogy akkor jön a 2. találkozó, én elutaztam vagy 70 km-re, a csaj sehol, a telefont sem vette fel. Hazajöttem, aztán felnéztem fb-ra, erre rögtön írt nekem, hogy azonnal költözzek oda hozzá, mert ő magányos. Mondtam neki, hogy ez azért nem egészen így működik, és rákérdeztem, hogy hol volt. Mondott valami hazugságot, de azért hozzátette, hogy neki amúgy sem egy vénember kell (30 voltam, mindig is a koromnál fiatalabbnak gondoltak, ő 23-24 körül), és hogy neki egyébként a városi fiúk az esetei. Jelzem, egy majdnem jelentéktelen külsejű csajról van szó, akinek akkor is alig értettem a beszédjét, amikor egymás mellett mentünk, olyan halkan beszélt. Szó, ami szó, őt nem sajnáltam, amikor lepattintottam, valami nem normális tyúk lehetett.
2022. júl. 25. 20:05
 19/25 anonim válasza:

Kérdező, ne haragudj, de ezen a történeten olyan jót nevettem :D

Egyben megnyugtatott, hogy nem csak én tenyereltem bele olykor a tutiba... :)

2022. júl. 25. 20:08
 20/25 A kérdező kommentje:

Alap igazsàg szerintem, akinek nincs rosz randija, az nem próbàlkozott soha.... Tehàt egyszerűen beleszaladsz... Azèrt tettem fel a kèrdèst,mert nővèremmel szóbajött ez a tèma. A nővèremèt ismerem, őt egy moziba hívta el egy srác, beültek, a sràc 10 perc múlva fogdosni kezdte (zseben keresztül) magàt, 15 perc utàn nyögdècselt is, nővèrem kiment pisilni, de vissza màr nem tèrt.

A törtènetemhez annyit teszek hozzà kisvàros mindenki mindenkit ismer. Csak nővèremnek mesèltem el, pesten sokaknak, de vidèken, csak nővèremnek 15 èvvel kèsőbb. Ha valaki ezt a sztoryt lent ismeri azt nem tőllem. Ès vègigtoltam volna a vacsit. Akkoriban ezekre a szitukra mondtam azt, hogy csukd be a szemed ès gondolj arra Krisztus is szenvedett a kereszten. De a leveses sztorynàl a reflex reakcióm a "Nem bocsi ezt èn nem bírom" " mondat lett volna...

2022. júl. 25. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!