Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Èleted legrosszabb randijàn,...

Èleted legrosszabb randijàn, mi törtènt?

Figyelt kérdés

Mitől lett a legroszabb?

Anyit ha kèrhetek, hogy fiú vagy làny?


2022. júl. 25. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nem volt randi. De 3-an mentünk szórakozni (nem volt előre eltervezve, csak úgy összeverődtünk). Én nő vagyok, egy régi barátom meg a haverja, akit nem ismertem. A fickó próbált nyomulni, fogdosni meg hasonlók, én kezdettől következetesen igyekeztem leépíteni (bár főleg kezdetben igyekeztem udvarias lenni, de a "nem" azért így szó szerint megvolt), de egyszerűen nem vette a lapot. Visszaúton direkt előre ültem a kocsiban, de akkor meg a nyakamat fogdosta hátulról. A régi barát valamiért nem vette a lapot, hogy mennyire idegesít az egész helyzet (én meg nem akartam balhézni, hiszen végeredményben azon kívül, hogy az idegeimre ment, nagyobb bajom nem esett, ha komolyabb lett volna az ügy, biztos, hogy egyértelműen kérek segítséget vagy mondjuk hívok egy taxit vagy valami). Szerencsére nem láttam soha többet.
2022. júl. 25. 10:39
 2/25 anonim válasza:

1,5 órát, oda-vissza 3 órát autóztam egy kb. 30-40 perces randiért. Ezzel még arányiban nem is lett volna gond, inkább az volt a kínos, hogy a lány amikor megérkeztem, közölte velem, hogy max 1 órára ér rá. Abszolút nem tudtunk egymásra hangolódni, kicsit feszengős volt a szitu, ráadásul őt állandóan szólította valami ismerőse az utcán, így 3-5 perceket másokkal beszélgetett. Hazafelé tartva írt nekem, hogy jól érezte magát, de nem engem keress. Hát én sem őt kerestem.

Volt még ezen kívül 2 félresikerült randi, de azok nem voltak ennyire kellemetlenek.

Szóval egy ideje már felhagytam vele, mert akkor kényszeresen folyton randiztam, így már úgy csinálom, hogy majd egyszer random bárhol hátha belefutok a jövendőbelimbe. :)

30/F

2022. júl. 25. 11:08
 3/25 anonim válasza:
Online szuperül el tudtunk beszélgetni, de mikor személyesen találkoztunk, konkrétan alig szólalt meg. Nem úgy értem, hogy nem hagytam szóhoz jutni, hanem egyszerűen nem nagyon beszélt. Bármit kérdeztem tőle, tőmondatokban válaszolt. Egyáltalán nem kérdezett vissza. Én sem vagyok nagydumás, szóval volt hogy percekig csendben ültünk. Így leírva nem hangzik olyan borzasztónak, de kínos volt. Ez ránézésre őt nem is igazán zavarta, olyan egykedvűen ücsörgött, mint aki elvan, teljesen kicsekkolva... Reméltem, hogy csak kicsit meg van illetődve és majd feloldódik, mivel előtte hónapokon át beszéltünk online, ott rendkívül választékosan tudta kifejezni magát, intelligens, humoros srácnak tűnt. De nem, ennyi volt.
2022. júl. 25. 11:38
 4/25 anonim válasza:
Hasonló sztorim van nekem is, mint a 4-nek, csak a srác oldaláról. Hónapok óta beszélgettünk, aminek a vége az lett, hogy randizunk, mert a személyisége megfogott és fotók alapján bejött nekem. Aztán ahogy odaértem láttam, hogy neten másnak adta ki magát, mint aki volt. A külseje, és az intelligenciája se volt paliban azzal amit én hónapokig előtte megtapasztaltam. Nem akartam bunkó lenni, így azért ott maradtam egy ideig, de hamarabb elmenekültem, mint ahogy én azt terveztem hogy eltöltenék vele.
2022. júl. 25. 11:46
 5/25 anonim válasza:

Nagyon rajtam volta köhögés. Úgy voltam vele, hogy mostmár picit jobb és vissza tudom tartani, de végig kellet. Ráadásul esőben eláztam mert pár percig nagy zuhatag volt és olyan szagom volt mint egy kutyának. Büdös köhögő vacak volt az egész. A legjobb mikor ez alapján itélnek meg. xD

Hát nekem volt kellemetlen az egész szóval nah.

2022. júl. 25. 12:05
 6/25 anonim válasza:
25/f
2022. júl. 25. 12:06
 7/25 anonim válasza:

Rommá törte a srác a kocsiját, amiben benne ültem én is. Ráadásul a saját hülyesége, figyelmetlensége miatt. Szerencsére nem sérültünk meg, de lehetett volna nagy baj is belőle.

N

2022. júl. 25. 12:21
 8/25 anonim válasza:
Hát én anno egy netes játékban ismerkedtem meg egy lánnyal még tini koromban. 16 lehettem kb előtte nem volt barátnőm. A fényképek hellyel közzel igazolták, hogy ki ő, mert ugye a játékból átmentünk emailre, ami a randi napján kiderült, hogy valóban átmentünk az anyukájával, aki nemes egyszerűséggel pasit keresett a 16 éves kislányának. Nekem annyira nem jött be személyesen a csaj, egy városban mentünk el kis vonatozni, ezt leszámítva nem volt közös témánk. Utána még 1 hétre rá egyszer a plázában botlottam belé, akkor nagyon akarta, hogy felhívjam, de mivel korábban anyukájával beszéltem így ez nekem kellemetlen volt. Nem régiben kétszer botlottunk egymásba, végtére nem is botlottunk egymásba, hanem elmentünk egymás mellett kétszer ő bicóval én elektromos rollerrel. Szóval lényegében ennyi.
2022. júl. 25. 12:52
 9/25 anonim válasza:
Nem ismertem fel a csajt annyira mas volt mint a kepen. Egyaltalan nem jott be. Nem akartam bunko lenni meg am jofej volt gondoltam elhaverkodunk.. utanna akart enni egy fagyit. Jo egyunk.. zarva volt igy 1.5 ora setalgatas utan szereztunk fagyit. Utanna le akart smarolni de en elhuztam magam. Megsertodott.. Az utcso buszt is lekestem es 2 ora alatt jutottam haza ejszaka 🤦
2022. júl. 25. 13:28
 10/25 anonim válasza:
Mozi utan akart enni egy fagyit*
2022. júl. 25. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!